Kolumny do stereo do 2000

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Zmiana będzie na plus ponieważ Denon 720 to wzmacniacz o suchym dźwięku ,więc NAD będzie lepszy .Jeszcze lepszy byłby Rotel gdyż ani Denon ani NAD nie mają takiej średnicy ,tylko niestety Rotel jest drogi .Gdybyś miał te kolumny dobrą propozycją byłby też Cambridge Audio 640/650 ,również podłączenie lampy do tych kolumn raczej nie będzie błędem
 

suchy0070s

New member
No faktycznie Rotele są drogie jak widzę, jest do sprzedania właśnie Cambridge Audio 650A za około 1100 w bardzo dobrym stanie, więc to byłoby jeszcze do przeskoczenia, gdyby faktycznie brzmiał dużo lepiej od Denona 720.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
650 miałem brzmi wiele lepiej niż 640 którego też miałem i półkę wyżej niż denon 720. Zwróć tylko uwagę czy nie buczy trafo.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

suchy0070s

New member
ostatnia porada koledzy......czy te kolumny Melodika BL40 byłyby dobre do tego Denona 720 i muzyki o której pisałem na wstępie?bo miałbym je w cenie 1600 zł, nówki sztuki. Jeszcze miałbym prośbę, o poradzenie jakiegoś sklepu audio znajomych z forum z Katowic.
 
Ostatnia edycja:

suchy0070s

New member
Witam koledzy. Niestety nie nacieszę się zbytnio tymi melodikami. Wczoraj odebrała kolumny od kuriera opiekunka dziecka, gdyż byłem w pracy. Dziś po otwarciu paczek zaniemówiłem.......kolumny kupiłem z aukcji jednego z "uznanych" forumowiczów. Zobaczcie co otrzymałem.....
https://zapodaj.net/a8f8b89e8f259.jpg.html
https://zapodaj.net/76e88d8e098aa.jpg.html

ewidentne uszkodzenie, i to raczej nie w transporcie bo widać na zdjęciu że uderzenie nastąpiło z góry a nie z dołu?Czy mam rację?? W dodatku nie było tych okruchów w paczce. Brak mi słów...ciekawe co powie sprzedawca.
 

suchy0070s

New member
S4Home......Przegrałem licytacje która mi poleciliście a potem "dziwnym trafem" dostałem info, że ten który wygrał się rozmyślił.Dla mnie trochę jakby ustawione....
 

suchy0070s

New member
Sprawa załatwiona, jednak tak jak się domyślałem, że taka firma raczej nie powinna sobie pozwolić na coś takiego i antyreklamę. Profesjonalne podejście i kontakt z S4Home.
 
Do góry