kolumny do pionka

lysy25

New member
siemka
zamierzam kupic w sumie juz sie zdecydowalem Pioneer BDP-320 Blu-Ray z VSX-919AH-K 7.1 ale mam problem z kolumnami
Ma ktos doswiadczenie z takim pionkiem ? i jakie macie do tego kolumny , czy ten zestaw warty jest swojej kasy ? Uwazam pionka za produkt z najwyzszej polki dlatego taki wybor ( pokoj 30 mkw - ustawny kwadrat )
doradzcie cos
dziekuwa:fool:
 

lysy25

New member
Siemka kiki
dzieki za zainteresowanie
preferencje muzyczne no coz moje to zdecydowanie Metalica Iron Maiden lubie tez dobry house, niestety moje drugie pol preferuje pop cos jak lady gaga rihanna i takie tam bzdety.
No i jest jeszcze problem imprez moja chatka puchatka to jak dworzec kolejowy w kielcach ludziska wlazo i wylazo no i w piatek sasiedzi musza wiedziec ze zaczal sie weekend ;-) ale kto dba o szczegoly Na w zamieszaniu ? Dlatego tez bardziej na metal bym wybieral. Co do kasy to jak kazdy chcialbym kupic cos dobrego i nie zrujnowac budzetu okresle to klasa srednia ale zdecydowanie wyzsza cos miedzy 3 a 5 tysia. Nie jestem fanatykiem ale lubie dobry bezproblemowy sprzecior. Moglbys cos mi zasugerowac na poziomie pionka lub lepiej inny model pionka rowniez 5.1 dobrze by bylo gdyby mial aktualne nowinki techniczne. Ogladamy tez duzo filmow :bober:
dzieki za twoj czas po liczbie postow widze ze jestes asior
pozdro lysy
 

wala1

Klub HDTV.com.pl
VIP
jescze miesiąc temu tez miałem dylemat...mam duży pokoj i bardzo wysoki...wybrałem mission m35i...jak zalezy ci na uniwersalnosci i chesz miec miesisty bass to polecam...u mnie gra w stereo z marantzem i jest tak jak chciałem basowo
 
Do góry