Kolumny Do Philips DFR 9000 ?

Kisiel

New member
Glosniki dostałem super wygladaja i grają jak narazie podlaczylem je do starego kina ale i tak jest bardzo dobry dzwiek dzieki za pomoc przy wyborze sprzetu.Amplituner , DVD , Nagrywarka beda w przyszlym tygodniu ale co do nagrywarki nie jest to do konca pewne kiedy bedzie . Ale jak juz wszystko bedzie to zrobie zdjecie i powiem wam jak to dziala.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
No to świetnie !
Mówiłem Ci, że na pewno nie popełnisz błędu kupując JBL Balboa.
Czy resztę też zamówiłeś u Black Ninji ?
 

Kisiel

New member
Reszte czyli amplituner dvd i nagrywarke ? Jezeli o to chodzi to nie bo nie wiem czy oni to tez maja w swoich sklepach .
 

dadami

New member
Kolumny do DFR 9000

Ogólnie biorąc można wybrać (1) tradycyjne kolumny (drewniane skrzynki) lub (2) aluminiowe. Tradycyjne kolumny zajmują więcej miejsca i jest ich duży wybór, możesza mieć dobre kolumny za kilka tysięcy albo kilkadziesiąt. Ja bym polecał Elac seria 2000 (circa 10 000 za zestaw 5.1) lub JBL Nortridge (zestaw 5.1 z E80 to jakieś 5-6 tys.). Wśród aluminiowych polecam designerskie kolumny, np. Ceratec lub Piega. Takie kolumny wygladają jak małe dzieła sztuki, grają świetnie (szczególnie w kinie domowym) ale niestety sporo kosztują.
 

pinja

New member
DFR 9000 i nbox

Witam, stoję przed wyborem zestawu do kina domowego i podoba mi się konfiguracja DFR 9000 i JBL Balboa, ale nie wiem jak aplituner zachowa się w połaczeniu z nboxem(n). Chciałbym sygnał z nboxA puścić przez amli do TV LCD Samsung LE 26R71, oczywiście po HDMI. Ma ktoś już jakieś doświadczenia co do współpracy DRF 9000 z nboxem.
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Otórz właśnie... teraz dojrzała dyskusja na temat, który ciągnie się od zeszłego roku. Czy N zadziała po dzielonym HDMI.
W innych wątkach widzę, że niektórym powiodło się z nowym softem do N-ki. dalej myślę o zakupie tego ampli.
Jak na razie raporty z frontu mówia o nie działaniu z N-ką dzielonych złącz HDMI w następujących ampli:
- Yamaha 2600
- Denon 2807

Jak mówi stare indiańskie przysłowie... "plecy pionierów są pełne strzał".

DFR9000 operuje na HDMI v1.1 więc nie powinno byc problemu ale... sprawdzić nie zawadzi.
 
Do góry