kolumny do okolo 700 zl do amplitunera...

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale przecież Onkyo 506 wymaga lepszej obsady kolumn szczególnie 5,0 niż te które zmieszczą się się w kwocie 700 zł .
Chyba że zależy Ci wyłącznie na zasadach dekoracyjnych bez względu na jakość :(.
 

marecki6

New member
Bez reklam
bardzo ogolnie zadane pytanie - okresl czy jestes w stanie wydawac wiecej niz kwota podana w pierwszym poscie a jezeli tka to ile .... jezeli nie to chyba najlepszy rozwiazaniem byloby kupic najpierw w miare dobre fronty a reszte dozbierac np. jamo s718 z tym ze i tka musisz troszke dolozyc
 

Amra Lew

New member
Bez reklam
Przy takiej sumie to pozostaje zapozanać się z produktami Tagi i Kody.Wbrew pozorom są to bardzo dobrze grające kolumny ktore jak wchodzily na rynek to kosztowały grubo ponad 2500 zl za zestaw 5.0(np:Koda av860,dobre opinie w czasopismie Audio Video).Oczywiście o wykonaniu na poziomie Monitor Audio czy Kef iQ należy zapomieć.Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę.
 

Pioro

New member
hmmm wiecie co sprawa wyglada tak, narazie korzystam z zestawu komputerowego glosniki creative 2.1 ktory podlaczam do samsunga b650, wiec dzwiek nie jest wysokiej klasy, nie wiem w sumie czy jest sens zebym od razu przezucal sie z creative na sprzet ktory kosztuje 2500-3000 zl, nie jestem audiofilem, chodzi mi o dobry dzwiek ale z drugiej strony bez przesady, moze zaczac od czegos prostszego??

Ale z drugiej strony jakie 2 kolumny frontowe na sam poczatek mozecie polecic?
 
Ostatnia edycja:
Do góry