Kolumny do ok 1600zł

Henry

Active member
Bez reklam
To chyba Lublin zostaje, eddielublin jak nick wskazuje jest z Lublina, napisz do niego na priv, to pewnie podrzuci info.
btw. Kraśnik fajne miasto, znam dobrze :)
ale tam masz tylko media-expert więc lipa.
 

eddielublin

New member
Na Lubelszczyźnie w pobliżu kraśnika :)



To chyba Lublin zostaje, eddielublin jak nick wskazuje jest z Lublina, napisz do niego na priv, to pewnie podrzuci info.
btw. Kraśnik fajne miasto, znam dobrze :)
ale tam masz tylko media-expert więc lipa.

w takim razie musisz się pofatygować do Lublina jak radzi henry, salon audio Meloman na Rzemieślniczej lub "wiodący" salon znanej sieci w Gali na Fabrycznej i to tyle w Lub.
W Melomanie mają MA i Indiana a kiedyś mieli Roth...Maja też jakieś amplitunery KD popularnych marek Denon, HK, Onkyo, Marantz...
 

shotter

New member
Uważasz że klipschy lepiej sprawdza się od Indiana line nota 550?Tylko trochę kiepsko bo klipschy są tylko w kolorze czarnym a ja bym wolał brązowe albo 50/50.
 

piechu

Member
Bez reklam
Musisz posłuchać kolego :) Dla mnie osobiście Indiany ze względu na swoje bardziej neutralne brzmienie byłby bardziej uniwersalnymi kolumnami ;) Ale co człek to opinia dlatego tak ważny jest osobisty odsłuch bo to co jednemu się podoba, podobać się nie musi drugiemu :) Sam niedawno kupowałem swoje AV i na odsłuchu okazało się, że kilka kolumn z tego samego przedziału cenowego może zgrać diametralnie różnie a w innych rożnice są bardzo subtelne ale potrafią przechylić szalę :) zatem... odsłuch, odsłuch i jeszcze raz odsłuch :)
 

shotter

New member
W takim razie może uda mi się ich odsłuchać.Ej a jak chce się odsłuchać kolumny to się płaci? :) Przejrzałem już tyle kolumn,ale może jakieś jeszcze propozycje :D
 

piechu

Member
Bez reklam
ja odsłuchiwałem za daromoszkę ale są salony gdzie taka przyjemność jest odpłatna ale gdy zdecydujesz się zakupić kolumny właśnie u nich to cena za odsłuch jest potrącana od ceny przy zakupie. Acha... targuj cenę. Ceny sprzętu są cenami sugerowanymi a nie ostatecznymi ;) Summa summarum może sięokazać, że za 1600 zł możesz kupić wyższy model kolumn, którcyh nawet nie brałeś pod uwagę ze względu na cenę. Ale o cenach najlepiej gadać ze sprzedawcą twarzą w twarz :)
 

yarck

New member
Jakiś czas temu przerabiałem podobny temat na tym forum i polecono mi wtedy m.in. Monitory Audio MR4.
Grają od roku na podobnym metrażu i czystym sumieniem mogę Ci je również polecić. Poza tym oprócz tego, że grają super są ładnie wykonane i (jak chciałeś ;)) brązowe :)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Kolumny do 1600 zł
Jeżeli jesteś audiofilem.
Nie lubisz tandety.

Pylon Audio Topaz Monitor ( Visaton ) i wszystko jasne : )


Nie czytałem jedynie z jakim piecem, oraz w jakim metrażu,
będzie twój zestaw.
A jak będziesz celował wyżej ( budżet )
Harbeth
ATC
Polskie firmy również polecam : )
Mają znakomite dopracowane konstrukcje pod względem głośników,
zwrotnic, obudowy, wykończenia.
Starają się chłopaki. Pozdrawiam wariaty!!!!!!!! : )

Wtedy wymiana pieca, obowiązkowo.
Polecam dla gracza.
Hegel H 160
Trzy optyczne powinny wystarczyć jeżeli posiadasz.
PlayStation 3
PlayStation 4
Xbox One lub Xbox Elite


Człowieku weź się opamiętaj o czym piszesz ?? .W ogóle przeczytałeś wątek

W kolumnach Herberth jeden głośnik kosztuje więcej niż cały budżet jaki ma autor tego wątku na kolumny ,po drugie te kolumny są trudne do wysterowania i decydując się na ich zakup trzeba również dobrego wzmacniacza i źródła, a nie konsoli Playstation
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
To inny rodzaj dźwięku, Klipsche dynamika jak byś siedział na beczce prochu. Indiana neutralne, równe, można długo słuchać.
Ja wolę tą pierwszą prezentacje muzyki.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Widzę ze trzeba się wybrać na odsłuch.A pod względem wykonania które solidniejsze?

Pewnie, że trzeba wybrać się na odsłuch. Jeśli chodzi o wygląd to moim zdaniem ładniejsze Noty. Kwestia gustu. Jedyny test jakie kojarzę to ten, ale pewnie już czytałeś. Indiana Line - NOTA 550 - Zespoły głośnikowe - Testy sprzętu audio . Co do brzmienia to pod filmy pewnie bardziej F10, ale do stereo ja bym wybrał Notę ze względu na bardziej ułożone brzmienie.
 
Ostatnia edycja:

shotter

New member
Jak bym je chciał podłączyć to jakimi przewodami?Mam jeszcze pytanie czy da się podłączyć do amplitunera komputer i tv jednocześnie?:)
 
Do góry