Kolumny do 1400 Kino Domowe

lolo2

Well-known member
Bez reklam
teraz mysle nad:
KLIPSCH RP-250F
Roth Audio Oli RA4
Heco Music Style 800


Heco 800 sobie daruj. One maja niskotonowke z boku. Jak Heco to music style 900. Ja mam heco 1000 i jestem mega zadowolony. Zobacz sobie galerie uzytkownukow Bipo lub Kapusta ani maja heco 900 i sobie chwala.

Jak chcesz to na priv dam ci namiar na dobry sklep gdzie kupowalem HECO. Zaplacilem grubo ponad tysiaka mniej niz na allegro stoja.


Nad klipshamu sie zastanawialem tez ale na kazdym forum opisuja ze sa efekciarskie. Po czasie mecza. Ale osobiscie nie sluchalem.
 

glinus09

New member
też posiadam Heco music style 900 i jestem zadowolony:):) bas mają taki że nie jeden dobry sub się chowa:) a 800 sobie odpuść będą problemy żeby je ustawić
 

freeman67

New member
Jedynym minusem dla heco to bas reflex z tylu. nie mam wiecej jak 15-20 cm za głosnikami wiec nie wiem czy to nie za malo :(
 

freeman67

New member
Już kupione. Dzis nabyłem Polk tsx 330t. Podjechałem do specjalistycznego sklepu nie marketu. Pogadałem z chłopakami pylony odradzili jak do kina bo sa mało uniwersalne. Heco stwierdzili ze moj ampli za słaby i nie zagrają tak dobrze jak mogą. Jeszcze roth Oli tez odradzili i padło na te. Póki co grają super. Jak sie wygrzeja będzie jeszcze przyjemniej. Fajne to ze Bas refleks z przodu i sa dość małe.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ale odsłuchiwałeś cokolwiek w tym salonie, czy tylko pojechałeś zasięgnąć opinii?
 

freeman67

New member
już kiedyś korzystałem z usług tego salonu wiec im zaufałem. a że jestem w gorącej wodzie kompany więc wziąłem to co mieli od reki i z tych które wymieniłem uznali że dla mojego amplitunera i moich potrzeb beda najlepsze. Jeżeli wymienie ampli mogę myśleć o czymś lepszym ale i te poprawia jeszcze swoje osiągi przy zmianie ampka.
 

freeman67

New member
Powiem CI tak kolego. nawet jeżeli tak nawet by było to i tak trafili dobre bo dźwięk mi bardzo odpowiada a poza tym opinie użytkowników jak poczytałem chwile przed finalizacją były pozytywne wieć nie marudze ;]
 

Rafal7

Banned
Ważne żeby Ci odpowiadało
Z doświadczenia wiem że idąc do jednego salonu będą polecali zupełnie co innego niż w innym salonie, dodatkowo będę mówić że tamte to się do niczego nie nadają
A opinie w necie czytaj w przyciemnianych okularach.
 
Do góry