Kolumny do 1300 zl

noso

New member
Witam jestem w trakcie szukania kolumn do kina domowego i szukam czegos do 1300 zl ( albo 5,0 albo 5,1) mysle o QUADRAL QUINTAS 500 ale moze cos polecacie lepszego.... pozdrawiam Przemek ( sprzet do pokoju 30 m2 , ogladanie tv i dvd + muzyka czyli do wszystkiego)
 

golbek

New member
Jamo 606 ( skapiec.pl) to koszt około 1900.....w tej kwocie(do 1300) z tego co widze są Tannoy Mercury F3 dosyć dobrze oceniane na tym forum...(osobiście niestety ich nie słyszałem)
 

imalas

New member
Coś jednak w tej cenie jest typu "Made in Poland"
Stosunek "cena do jakości" nie do pobicia. Brzmienie może się podobać w KD całego zestawu! W stereo warto wymienić "F-240" na "F-300" STX , ale cudów nie spodziewaj się w zestawie 5.1 za 1300zł!;)
TU
 
Ostatnia edycja:

piecuch77

New member
A nie lepiej Kolego Dobre STEREO. Za tą cenę kupisz Monitor Audio Bronze BR2, para oscyluje w okolicach 1200zł. W ostatnim HI-FI bardzo dobre recenzje. A to że, stereo potrafi zagrać porównywalnie jak dobre kino domowe, udowadnia utwór Pink Floyd z The Dark Side of the Moon - Time.Te zegary, miodzio.;)
Pzdr
Seba
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście że wybierz Jamo 606 i nie masz konkurencji . Zarówno jakość wykonania jak jakość grania wprowadza Cię w inny wymiar rzeczywistosci.
Wiele osób po takim zakupie twierdzi że nawet jak siedzi - to nogi się same uginają.
Nie spotkałem nigdy innych kolumn w tej klasie żeby ktoś na ich dźwięk
/i wygląd/ nie wyrzucił z siebie jednym tchem po uruchomieniu - zaj...........
A z ceną prawie się zmieścisz - pytaj Blackninja na priv.
 

golbek

New member
Krótkie pytanie którym być może i innym rozwieje wątpliwośći - Tannoy F3/4 czy jamo 606 (pod onkyo 505).Prośba skierowana do KIKI choć jak ktoś inny miał styczność z tymi kolumnami też będe wdzięczny z info
 

Kris67

New member
Jakie kolumny, za ile, do czego ...

Polecam RUBICON RP 16.Fajne brzmienie audio.Może i mało basów,ale za to bardzo sugestywne i delikatne.W kinie nie słyszałem,ale ponoć b.dobrze.Generalnie-chwalone...
 
Do góry