kolumny dali

Witam,mam zamiar zakupic kolumny dali do mojego zestawiku denona gdyż czytając to forum zauwazyłem ze duzo osób posiada takie zestawiki i są zadowoleni,chciałbym kupic dali blue 6006 ale bardzo cięzko je dostac i tak sobie myśle ze ta nowa seria concept to następca seri blue czy troche słabsza seria,czy np concept 6 grają leppiej niz 6006?Nie jestem jakimś audiofilem który słyszy jakies niestworzone rzeczy i zależy mi przede wszystkim na głebokim basie,może ktoś mi coś poradzic?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Wg moich informacji seria Blue mieści się gdzieś między Concept, a Ikon. Niestety, nie miałem okazji ich posłuchać, więc nie mam porównania do Conceptów.

ArtS :)
 
Witam wszystkich ponownie,w koncu nabyłem cały komplecik głośniczków dali concept z conceptami 8 na froncie,teraz juz tylko pozostało to jakoś sensownie połączyc z amplitunerkiem avr-1803.Prosze o jakieś wskazówki z tym że amplituner juz wkrótce zmienie na jakiś z serii 2xxx,.Prosze o jakieś propozycje kabelków tylko w rozsądnych cenach,
I jeszcze jedno pytanko odnosnie połączenia ampitunera z dvd 1940,teraz używam kabelka optycznego IXOS xsa03,czy powinienem zmienic to połączenie żeby było lepiej czy raczej nie ma sensu?Bede bardzo wdzięczny za pomoc
 
Do góry