kolumny 5.0 do ampli Sony

hrycu

New member
Witam wszystkich to mój pierwszy post na tym forum czytałem lecz niestety nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi , a mianowicie właśnie zakupiłem apli SONY STR-DG710 , nie jestem audiofilem , ale chciałbym mieć troszkę lepszy sprzęt jak te gotowe zestawy w których DVD jest razem ze wzmacniaczem i jego całkowity pobór prądu wynosi 60W. Niby to ciekawie wygląda ale czy jakoś to zagra? Ostatnio w MMarkcie słuchałem Samunga ht tx250r co prawda gość mi puścił radio i to jeszcze powiedział że mu satelita sygnał zagłusza ale z tym czeszczeniem było tragicznie. Pokój mam 20m2 podłoga panel z wygłuszeniem zero wykładzin i miękkich tkanin , parę prostych w stylistyce i ostrych segmentów meblowych których nie mam jak na razie możliwości przestawić dlatego też miejsca na kolumny frontowe jest nie wiele i chciałbym aby były wąskie najlepiej front i sourond wysokie i stojące co do centralnego to obojętnie. Zdaję sobie sprawę że z niskimi tonami z takich kolumn bedzie nie najlepiej ale może później dokupię sobie jeszcze suba. No i najważniejsze jak na razie budżet po remonciku tego pokoju mam do wykorzystania maksymalnie 1000-1200 na te kolumienki. Aha ogólnie interesuje mnie "kino" chociaż bardzo lubię czasami posłuchać koncercików w DTSie. Proszę was o pomoc bo nic w tym przedziale cenowym nie mogę sam wybrać. W szczególności że mają być cienkie i wysokie. Oczywiście jeżeli sie da.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz spore wymagania bo muszą zmieścić w kwocie.

Dozbieraj troszkę kasy do Jamo S-506HCS3 lub droższych Jamo S606HCS3.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry