Kolumny 2.0 (5.0?) + Ampli, do 6k zł

gilusnk

Member
Witam!

Potrzebuję Waszej pomocy:) Tata chce sobie kupić zestaw stereo + amplituner. Muzyka / Filmy: 50/50. Pokój około 33m2, ale ma otwartą część na kuchnie, przedpokój (łącznie około 60m2). Słucha głównie trójki + stary rock. Co polecacie? Budżet to powiedzmy 6000zł. Czy warto dokupić dodatkowe głośniczki aby było kino domowe? Dzięki za pomoc!:)
 

Prokop

New member
Bez reklam
Czy warto kupować amplituner jak ma być stereo? Chcesz mieć kino, kupuj przynajmniej zestaw 4.0 + amplituner, chcesz mieć stereo nie kupuj amplitunera.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

grbprc

New member
jak do muzyki to dobry wzmacniacz i kolumny za 6k bedzie dobry zestaw . do kina wzmacniacz kina domowego i zestaw kolumn 5.1 .
 

gilusnk

Member
Mam jeszcze pytanie odnośnie kina domowego. Chyba zdecyduję się jednak na zestaw 4.0. Mam kupiono osobno odtwarzacz blu-ray, który jest podłączony kablem hdmi do projektora, nie ma więcej wyjść hdmi. Czy istnieje wobec tego opcja aby przy kupionym zestawie zasilacz + 4 głośniki, dźwięk był przestrzenny a nie tylko stereo? Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jaki to zestaw 4,0 . Co chcesz uzyskać bo nie łapię ?
Przecież w podanej klasie cenowe która jest wręcz wymagana do takiego pomieszczenia dostaniesz doby zestaw.
Możesz wkleić zdjęcie pomieszczenia albo narysować ?
 

gilusnk

Member
Pokoj.png


Głośniki ponumerowałem numerkami od 1-4 tam gdzie chciałbym, żeby były. Filmy oglądam głównie na projektorze więc głośnika centralnego nie mam gdzie tam położyć. Chcę dobry zestaw do muzyki 2.0 + amplituner, mam natomiast kilkuletnie głośniki technicksa które będą służyć jako surround (nr 3-4).
 

gilusnk

Member
tak, choc nie mam do niego okularow i nie wiem czy kiedykolwiek dokupie:)

ok, zdecydowalem sie (chyba) jednak na zestaw stereo. Pan w sklepie polecil mi kolumny roth oli 40 + onkyo tx-8050. Co o tym sadzicie? dodam, iz muzyka bedzie odtwarzana z cd z odtwarzacza bluray dlatego wzmacniacz musi miec przetwornik DAC. pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Ja bym szedł w strone ampli jednak kina domowego i włączył go pomiędzy blu a projektor. TX-NR609, AVR1912, AVR265...
 
Do góry