Koda AV-701, SW-550 + konsola PS3 - jaki amplituner?

maxthebest

New member
Witam!! Proszę serdecznie o pomoc. Mój pokój tv doczekał się dużej plazmy oraz konsoli PS3. Mam KODĘ DRA-660 + wspomniany kpl glośników AV. Bardzo zależy mi by korzystać z dźwięku 5.1 z konsoli, ale niestety DRA-660 ma podobno tylko WYJŚCIE optyczne..Musze zatem kupić osobny amplituner, a ponieważ to wydatek nieprzewidziany, chcę coś podstawowego, niedrogiego, co będzie posiadało kilka wejść optycznych (przynajmniej jedno) i wejścia hdmi i co nie uszkodzi mi tych niezbyt wysilonych głośników (pokój ma 20m.kw, więc nie wymaga wielkiej mocy). PROSZĘ O POMOC..w temacie audio jestem zielony..
 

maxthebest

New member
niedrogi, czyli z przedziału 500-800,-..Zastanawiam się nad dwoma rozwiązaniami:
1. dokupić ampli Kody (500-600,-) a kiedyś wymienić wszystko,
2. kupić lepszy ampli (przydałby się np. drobiazg w postaci USB), przyszłościowo, by w przyszłości dostawić nową resztę..(tu kwota mogłaby być wyższa..)
Zasadniczo nie planowałem kupna amplitunera, ale jak się okazało przy ps3 to niezbędne - mam tam tylko wyjśćie HDMI, jakieś multi i optyczne..a dźwięku z blue-ray'a chciałbym posłuchac przestrzennie...Masz jakąś radę na to Kiki?..
 
Ostatnia edycja:
Do góry