kobiety...

pete1

New member
cholera dzisiaj po ponad roku posiadania ps3 udalo mi sie namowic zone do pogrania w sega superstar tenis cos tam. i po raz pierwszy utrzymala tego pada dluzej niz 15 sekund. cud:D . macie jakies sugestie co do gier dla kobiet? LBP i moze cos jeszcze?
 

snowee

New member
Może wyścigi jakieś?

Chociaż jak moja się dossała do cs'a na kompie to strach było jej głowę zawracać, więc może strzelanki. Musisz popróbować. Może jak podpatrzy jak grasz, to będzie chciała sama spróbować.
 

pete1

New member
snowee napisał:
Może wyścigi jakieś?

Chociaż jak moja się dossała do cs'a na kompie to strach było jej głowę zawracać, więc może strzelanki. Musisz popróbować. Może jak podpatrzy jak grasz, to będzie chciała sama spróbować.

gram od tylu lat ze juz zdazyla sie napatrzyc na wszelkie mozliwe gatunki na wszystkie (prawie) platformy. czytalem troche o LBP i pare fotek widzialem (dzieki Masta J). takiej gry jeszcze nie bylo moze jej podpasi?
 

ps_user

New member
Bez reklam
Myślę że na to nie ma reguły. Faceci też nie grają we wszystkie gatunki. Możesz mi coś polecić w ciemno, tak żeby mi przypadło do gustu?
Jeśli chodzi o kobiałki i granie to np. moja żona zagrywa się obecnie w Warhawka :D Kiedyś męczyliśmy np. GT3 i wyścigi Trial=200laps albo 2h Race ;) , licencje na złoto. Poza tym gramy razem w Teken Online.
LBP się jej nie zaszczepił a szczególnie rozbudowana forma customizacji, bo to tego nie ma(my) czasu.
 

debeef

New member
Bez reklam
Trzeba z tym uważać, swego czasu jak moja żona dobrała się do Finala 10 to na samych walkach na Arenie spędziła chyba z 300h!!!...a miałem jedną konsole...
 

rembick

Member
edmondo napisał:
Kolego, zastanów się dobrze, czy chcesz aby grała.

Jak jej coś podpasuje, to możesz się pożegnać z konsolą :D


Dokładnie tak... moja jak zasiadła do CoD4 to zacząłem myśleć nad nową konsolą tylko dla siebie... :)
Ale na przykład w R:FoM graliśmy we dwójkę na podzielonym ekranie... :)
 

mrtwister

New member
Moja w soul calibura siecze jak dzika. Niestety najlepiej lubi grać ze znajomymi, którzy przychodzą i generalnie prezentują poziom no skilla. Dla mojej żony liczy się zwycięstwo, a ze mną wygrać nigdy nie może (raz to chyba z 3 tygodnie nie grała, bo stwierdziła, iż nie ma sensu i tak przegra).

Pozatym rajcuje ją patrzenie na MGS4.
 

pejotpe

New member
Bez reklam
A moja żona mnie goni za granie... Za to córka chyba wyrośnie na porządnego człowieka, bo ją pociągają takie rzeczy, jak pad czy pilot od PS3 (niestety na razie po chwili prób wyrywania gałek i przycisków próbuje pożreć każde urządzenie - taki przywilej 9miesięcznego bobasa)...
 

mietek099

New member
pete1 napisał:
cholera dzisiaj po ponad roku posiadania ps3 udalo mi sie namowic zone do pogrania w sega superstar tenis cos tam. i po raz pierwszy utrzymala tego pada dluzej niz 15 sekund. cud:D . macie jakies sugestie co do gier dla kobiet? LBP i moze cos jeszcze?
Napewno ciężko sprecyzować, który gatunek będzie tym uniwersalnym bo to kwestia gustu. Najlepiej jak zaprezentujesz swojej wybrance różniste tytuły i sama się wypowie na ten temat. Osobiście trafiłem na prawdziwy skarb, bo moja wybranka wychowała się m.in. na starym poczciwym Marianie z NES'a. W związku z tym wdrożenie jej w tytuły nowszej generacji nie sprawiało zbyt wielu trudności. Wspólnie przechodzimy gry i mamy już ich sporo na koncie, łącznie z retro perełkami (m.in. wszystkie wspomniane już Mariany ;]). W chwili obecnej na zmianę gramy w GTA IV, Uncharted, Ratchet & Clank i poprawiamy swoje czasy w demie MotoStorm 2 ;]. Wstyd się przyznać, ale moja ukochana prędzej ode mnie dojechała na pierwszej pozycji zaraz po pierwszej instalce dema. Muszę ją tutaj publicznie pochwalić bo napewno jest za co. Obecnie wspólnie czekamy na Silent Hill: Homecoming, Resident Evil 5, Prince of Persia no i oczywiście Mirror's Edge :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
Coś, co moim zdaniem, uwiedzie każdego (zwłaszcza początkującego) gracza, bez względu na płeć, to flOw z PS Store.

Każdej kobiecie, której włączyłem tę grę musiałem, literalnie, wyrywać pada z ręki. Naturalnie, tylko żartuję :mrgreen:, ale ten tytuł to prawdziwy magnez.

Piękny relax :eek:k: tzn. gra, a nie walka o kontroler :p:p:p

Ps. Wspólne zaliczanie poziomów w LBP z Ukochaną to świetna zabawa.
 
Ostatnia edycja:

barti60

New member
pejotpe napisał:
A moja żona mnie goni za granie... Za to córka chyba wyrośnie na porządnego człowieka, bo ją pociągają takie rzeczy, jak pad czy pilot od PS3 (niestety na razie po chwili prób wyrywania gałek i przycisków próbuje pożreć każde urządzenie - taki przywilej 9miesięcznego bobasa)...

U mnie jest podobnie tzn ta starsza moja kobieta tak niebradzo kiedys ze mna grala w NFS, ale.. jakos ja nie pociaga natomiast ta druga mala prawie juz roczna zywo interesuje sie padem i nawet umie juz kierowac jedna galeczka tzn tata jedzie prosto a corcia kieruje na boki:-D
 

meehoo

New member
Panowie polecam Giutar Hero, muzyka wpada w ucho a grę na najniższym poziomie opanuje nawet laik. Można też grać razem (zarówno vs jak i co-op), ogólnie świetna zabawa!!!
 

gadulinho

New member
Bez reklam
Moja uwielbia oczywiście Little Big Planet co pewnie nie jest zaskoczeniem oraz różne wyścigówki na czele z WipEout HD oraz Formułą 1 ;)
 

benk07

New member
Moja żona z pomocą syna (7 lat) w kilka dni doszła do 1 miejsca w rankingu Virtua Tennis 3 (na niższym poziomie trudności).
Wcześniej z moją pomocą ukończyła Uncharted.
W skrócie: polubiła konsolę;)
 
Do góry