KMPlayer - jak powiazac z plikami ?

jrd

New member
Zainstalwalem sobie pierwszy raz ten program , wyglada na bardzo super ale jedno mnie dreczy jak w nim ustawic -połączyc z plikami video ?

Zazwyczaj kazdy program ma ustawienie przy instalacji jakie pliki maja byc powiazane z tym programem , jednak ten KMPlayer nie ma , jak w nim to ustawic ?
Chodzi mi o opcje w ustawieniach gdzieś, a nie metodą ''otworz za pomocą...''
 

hryniek

New member
może prawym przyciskiem myszy na plik z filmem -> właściwości -> "Otwieranie za pomocą" - Zmień... - wybierz ten player i zaznacz opcje "zawsze używaj wybranego programu..." i tak po koleji dla każdego formatu, czy to avi, wmv, mkv, mpeg etc
 

jrd

New member
hryniek napisał:
może prawym przyciskiem myszy na plik z filmem -> właściwości -> "Otwieranie za pomocą" - Zmień... - wybierz ten player i zaznacz opcje "zawsze używaj wybranego programu..." i tak po koleji dla każdego formatu, czy to avi, wmv, mkv, mpeg etc

no wlasnnie napisalem w poscie ze nie chce tym sposobem, tylko w ustawieniu programu
 

koven

New member
Aż taką Ci to róznicę robi? Stawiasz jednorazowo na sztywno tak jak napisał kolega i wszystko gra. pewnie odtwarzasz 2-4 rodzaje rozszerzeń na swoim komputerze wiec raptem tyle razy musisz to zrobić i po bólu. Zajęło by Ci to tyle ile odpisanie na tym forum.
 

jrd

New member
Kurde czy tu naprawde sa tacy ludzie co czytac nie umieją ?

Chodzi mi o ustawienie programu a nie dziubanie w systemowych opcjach , poza tym jak sie ustawia program tak jak mowicie to ikona plików i tak zostaje z programu WMP, a to źle .

Jak ktos ma pisac dalej nie na temat to lepiej nie piszcie.
 

jrd

New member
dobra juz sie dowiedzialem , co za czlowiek tlumaczyl ten program na polski ? Boshe .... w ang wersji programu jest wszystk okej ale po polsku to ta opcja jest w zakladce drugiej w czesci CZCIONKA , nic do rzeczy...
 
Do góry