Klipsch Synergy F3

radek-o

New member
Witam.
Czy ktoś słyszał jak gra zestaw 5.0 Klipsch Synergy F3? Wiem, że opinie o F1 nie są zbyt ciekawe ale ja jestem zainteresowany F3. Całość powinna zagrac pod Amplitunerem Harman Kardon 247. Może ktoś przeglądał jakiś test lub ranking z udziałem tych kolumn.
 

quater

New member
wiem ze temat stary ale sam jestem zainteresowany Klipsch F3.
moze ktos je ma? moze cos napisac?
w tej chwili intryguje mnie pytanie czy F3 nie beda za duze do mojego pokoju 3x7m...
 

KwaK-0

New member
Witam

Właśnie jestem po zakupie zestawu F2, C2, B2, KSW10 od Klipscha. Wydaje mi się, że w tym przedziale cenowym cięzko jest znaleźć dobry zestaw ale te Klipsche radzą sobie bardzo dobrze (opinia subiektywna oczywiście) Jeśli chcecie kupić F3 to mogę wam śmiało powiedzieć, że F2 w moim wypadku doskonale wystarcza na pokój 26 m2. Radzi sobie z basem całkiem nieźle, a jak zagra razem z subem (KSW10) to już niczego nie trzeba.
Jeśli chodzi o stereo na F2 to też jest dobrze. Kino rewelka jak na takie pieniądze. Mam Denona AVR-1908. Poszukajcie Klipscha w dobrej cenie i kupujcie.
 

KwaK-0

New member
Za zestaw dałem 1950 !! i za suba 700. Jeśli chodzi o porównanie do F1 i F3 to słuchałem każdej z tych kolumn w innych warunkach ale można coś tam powiedzieć. F1 ok 15 m2 - myślałem, że będzie totalna padaka ale o dziwo nie było źle. Basu może troche za mało (wiadomo mały głośnik i do tego jeden) ale góra jak to w klipsach:) dość przejrzysta i nie za ostra. Wydaje mi się że F2 grają lepiej w środku od F1 ale tak jak mówiłem słuchałem ich w inny warunkach. Basu natomiast mają jednak więcej i jest on głęszy i szybszy. Jeśli chodzi natomiast o F3 to wydaje mi się, że w jakości w porównianiu do F2 róznicy wiekszej nie ma. Moc tak ale reszta po mojemu nie różni się za bardzo. Głośnik niby większy ale pewnie trzeba mocno odkręcić wzmacniacz żeby różnica w niskich tonach była. Ja tam tak głośno słuchać nie będę. Pozatym mam suba :)
 

Kuman

New member
:)

Słychałem tych klipsch f3 w porownaniu z jamo c 407 wypadają " BLADO " wg mnie oczywiscie .

Według mnie porównywanie F3 z c407 jest tożsame z porównywaniem BMW 750 z Oplem Combo. Oczywiście ktoś może twierdzić, że Combo jest lepszy, gdyż ma większy bagażnik...
 

Monkin

New member
Bez reklam
Za zestaw dałem 1950 !! i za suba 700. :)

To bardzo dobra cena. Sam jestem zainteresowany wymianą ampli i kolumn na zestaw Onkyo 608/807/1007 z setem F2-C2-B2 bo mój sprzęt do KD jest już baaardzo wiekowy, choć nadal spisuje sie poprawnie ale nie czyta nowych formatów dźwięku.
Wczoraj byłem w katowickim Megahz - niby jeden z lepszych sklepów w okolicy z dobrym sprzętem.
Potencjalnym kupcom w tym sklepie podpowiadam:uważajcie. Najpierw miły pan mi powiedział, że do Onkacza to pasują tylko Dali Icon a Klipsche są beee i on nie wie co w nich ludzie widzą i słyszą. Powiedziałem uprzejmie, że słuchałem Dali Icon 6 ale lepiej mi podchodzą odsłuchowo właśnie Kipsche, które sobie bardzo ładnie grają z Onkaczem 807 u mojego kumpla w pokoju ok. 20 mkw. Gość stwierdził, że to niemożliwe, że to nie mogły być Icony... Przyznałem mu grzecznie rację i powiedziałem, że może słuchałem innych kolumn a nie serii Icon...:fool:
Na pytanie o cenę zestawu Klipscha Synergy F2-C2-B2 usłyszałem w odpowiedzi " możemy je panu sprowadzić za cenę ....7,5 tys. złotych" !! Uśmiałem się serdecznie. Powiedziałem, że dziękuję, gdyż nawet w Warszawie kosztują kilka razy taniej.
 
Ostatnia edycja:

killpit

New member
Klipsch F3 to potęga basu, dobra góra i schowany środek, ale w kinie to uważam że w tym przedziale nie ma lepszych głośników, natomiast do twojego pomieszczenia wziąłbym F2 i zaopatrzył się w sub10 klipsch a suby to robią jedne z najlepszych w swojej cenie a reszta to popierdółki :blagam:
 
Do góry