Klipsch SUB 10 czy Mirage OMNI S8

mariuszp19

New member
Witam

Stoję przed dylematem wyboru suba do swojego zestawu. Po wielu poszukiwaniach doszedłem chyba do końcowego wyboru. Na placu boju pozostały dwa suby - Klipsch SUB 10 i Mirage OMNI S8. Teraz, który wybrać? Odpowiada mi ten przedział cenowy i parametry, ale nigdy ich nie słyszałem, więc tródno mi podjąć decyzję, więc stąd ma wizyta na tym szanownym forum. Czy ktoś z Was, szanowni forumowicze, zetknął się z tym sprzętem i może mi pomóc w wyborze? Sub będzie pracował w pokoju ok. 16m2. Napędzany będzie (jeśli tak to można nazwać, wszak to sub aktywny) przez DENONA 3806, jako przody grają PARADIGMY Studio 20v.2, a surroundy Paradigmy Atom. Wiem, że najlepiej byłoby zakupić suba tej samej firmy co pozostałe kolumny, ale w tym przedziale cenowym to nic nie znajdę w ofercie Paradigmów, a najtańszy z subów niezabardzo nadaje się do muzyki (opinie użytkowników). Zastosowanie to pół na pół kino-muzyka. Liczę na konstruktywne opinie.

Pozdrawiam
 

KwaK-0

New member
Słuchaj ja mam KSW-10 z Klipscha do pokoju 20 m i powiem Ci, że całkiem przyjemnie się zachowuje. Wiadomo w filmach nie zrobi trzęsienia ziemi ale w muzyce (przeważnie spokojnej) gra bardzo przyjemnie. Wydaje mi się, że dzwięk z SUB-10 będzie bardzo podobny - może nawet lepszy, nie wiem za bardzo czy się różnią. Spokojnie do 16 m polecam w tym przedziale cenowym.
 

mariuszp19

New member
Dziękuję za zainteresowanie.No właśnie tak w granicach cen tych dwóch co podałem, czyli ok. 1000zł. Granica nie jest sztywna, o ile niewiele dopłacając można mieć o klasę lepszy sprzęt. Jeśli masz jakieś propozycję, to chętnie się z nimi zapoznam. Nadmieniam tylko, że będę potrzebował faktury na firmę.Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

mariuszp19

New member
Z fakturą, do ceny trzeba będzie doliczyć 30zł za transport.[/quote]</p>
Hmm, czyli za xxxxzł mogę mieć ww. subwoofer? Powiem szczerze, że bardzo kusząca propozycja. Jeśli jeszcze będzie możliwość wyboru czarnego, to będę mocno zachęcony. A jak wyglądają walory odsłuchowe tego suba? Z parametrów wynika, że nie schodzi tak nisko, jak przeze mnie wspomniane, nie mogę znaleźć opinii o tym sprzęcie, więc trochę błądzę. Jednak ofertę jak najbardziej akceptuję, tylko muszę się bardziej utwierdzić w przekonaniu, ze to dobry wybór.Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry