Klipsch RP160M zamienię/sprzedam

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Po zamianie lokalu mam mały kłopocik z moimi RP160-tkami konkretnie z ich ustawieniem. Jedyna teraz możliwość to kolumny ustawione tylną ścianką najwyżej 10 cm . od ściany a co to oznacza z tylnym bass reflex nie muszę tłumaczyć . Próbowałem parę dni odsłuchiwać swoją muzykę ale niestety ; dudnienie, buczenie ; niskich tonów jest dość mocno słyszalne nawet dla mnie. Po próbie z pożyczoną kolumną doszedłem do wniosku że bass reflex na przedniej ścianie kolumny z powrotem umożliwia słuchania bez nieprzyjemnych odgłosów więc chcę zamienić na ? i tu mam zagwostkę. Próbę miałem na Polk Audio tsx440t i dość dobrze te kolumienki odebrałem ale myślę o Klipsch R 24F (czy nie za małe do 16m2) lub R26F a może jakaś inna marka do 2,5-3 tys. podłogówka. Pomyślałem tez o dużej podstawkowej którą słuchałem Polk Audio RTI A3 też bass reflex z przodu. Jeżeli jest Ktoś chętny na zamianę kolumn które wstępnie wymieniłem to proszę pisać na priw.
Dodam że moje Klipsch 160M są w stanie b.dobrym bez jakichkolwiek wad sprzętowych , rysek wgnieceń itp. w kolorze czarnym . Gwarancja 5 letnia liczona od końca sierpnia 2017 roku.
 
Do góry