Klipsch RP-260F używany niedrogi wzmacniacz.

rafaelo94

New member
Witam. Jakiś czas temu poleciał dymek z mojego Radmora i poszukuję czegoś niedrogiego pod te kolumny. Ogólnie 5412 radził sobie dobrze, ale jest kilka rzeczy, które chciałbym żeby były lepsze w następcy. Słucham wszystkiego po trochu ale głównie to Rock, Metal i takie klubowe kawałki. Tutaj właśnie na radmorze brakowało mi troszkę basu musiałem rozkręcać go potencjometrem od basu. Lubię tez niekiedy posłuchać głośno muzyki. Radmor ma niby 2 x35W na 8om to nie dużo, kolumny mają wysoką efektywność i gdy rozkręciło się to tak na full nie było specjalnie głośno, nawet jak na mój 20 metrowy pokój. Wstępnie rozglądałem się po sieci za Denonem PMA 720AE. Nie wiem czy to będzie dobre połączenie do moich preferencji muzycznych i tych kolumn. Może ktoś coś poleci innego w takich podobnych pieniądzach (500-1000). Może troszkę dołożyć i wziąć np. Nad 326 bee? Z góry dzięki za rady, pozdrawiam.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Sluchalem Denona 720 z Klipschami. Tragedia Panie, klipsch to potrzebuje cieplego wzmacniacza. Zaden japonczyk, nic co gra detalicznie, szczegolowo. Klipsch jest bardzo ostry w gorze pasma i do niego bardzo trudno dobrac wzmacniacz. Harman, NAD inaczej bedzie krew z uszu, chyba ze takie granie Ci sie podoba.
 

lobos

New member
Bez reklam
Weź pod uwagę wspomnianego NAD'a, bo myślę, że się nada ;-)
Ewentualnie posłuchaj z Onkyo A-9030.
 
Do góry