Klipsch RP-140SA

DarkDevil

New member
Witam . Czy oplaca sie zakupic Klipsch RP-140SA. Znalazlem promocje 30 procent i jestem ciekawy czy cos daja , posiadam wzmacniacz onkyo TX-RZ 810
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
To niezależny głośnik, RP280FA z wbudowanym nadstawkowym ma osobne terminale na kolumnie, czyli zasada działania taka sama jak w w RP140A, więc do ampli trzeba.
Tyle, że przy 810 wykorzystasz parę.
Jak masz -30%, to nie majątek, warto spróbować.
 

bogasman

New member
No.. no to widzę , że warto śledzić klipscha na niemieckim ebayu, gdzie w sumie wychodzi cena za 2 sztuki jak za 1 sztuke w PL. Tylko jak to do PL przetransportować jak tam nie chcą wysyłać dalej niż Niemcy? Ktoś ma możliwość?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Generalnie na ebayu jest tak, że jak do kogoś piszesz, to wiadomość pojawia się u niego na komórce jak sms. Ja napisałem po angielsku, z zapytaniem czy wyśle mi to do uk lub pl. Odpisał po minucie, że nie ma problemu tylko musi sprawdzić cenę, no i sprawdził po kilku minutach.
W aukcji też nie miał możliwości wysyłki po za granice DE, ale warto jak widać pytać. Wymieniliśmy kilka wiadomości, zapłaciłem i teraz grzecznie czekam, całość nie trwała więcej jak 5 minut.
Ja generalnie szybko działam, a tam zazwyczaj ludzię mają kasę, więc jak jest coś w przyzwoitej cenie, to długo się nie sprzedaje. U nas to wygląda trochę inaczej, nawet jak dasz dobrą cenę.
Dlatego warto szybko działać.

Teraz mi piszę, że życzy mi dużo zabawy "have fun" z tymi "great speakers" ;)
Czyli standardowo, bardzo miło. No nic, czekam na przesyłkę.
Nie dawno kupiłem też z DE sieciowca i szedł 2 dni.

PS. Gdzieś widziałem dzisiaj, że kupiłeś projektor Epsona 5300 (lub pomyliły mi się nicki).
Też gadałem z gościem, ma nówkę za 1800zł, atakowałem go za 1600zł, no żal nie wziąć, ale nie chce już wydawać kasy, szczególnie, że już poczyniłem inne zakupy wczoraj.
 
Ostatnia edycja:
Do góry