Klipsch F2, B2, C2

Noisy

Member
Witam forumowiczow.

Mam zagwozdke, czy warto kupic taki zestaw ? Mam mozliwosc dostac to u mnie za 1500 zl, moze sie cos uda jeszcze utargowac. Mam dzisiaj jechac na odsluch do goscia, ale nie chcial bym sie sugerowac tylko i wylacznie chwilowym odsluchem. Chcial bym uslyszec zdanie na ich temat od osob ktore ich sluchaly badz maja/mialy. Glownym przeznaczeniem bedzie KD, pokoj o kolo 20m2 a muza jaka z nich poleci to hardcore, hardstyle, terror ... Czyli szybka dynamiczna muzyka.

Pozdrawiam
 

Rafal7

Banned
W tych pieniądze to warto
Musisz posłuchać i ocenić.
Jak juz pojedziesz posłuchać to daj po garach i wsłuchaj się czy przy dużych głosnościach nie kłuje w uszy i nie słychać SSS.
 

Noisy

Member
No i zestawik już u mnie w mieszkaniu :D
Podczas zakupu cały zestaw podłaczony był do marantza ( jakiś wyzszy model ale nie powiem jaki ) fronty były podłączone w systemie bi-ampling. Co od razu zauważyłem to szeroka scena oraz ładne pełne pasmo, nie ma uczucia jakiejś dziury w pasmie. Średnica mogła by być nieco bardziej uwydatniona, a na wysokich delikatnie słychać iz głośnik wysokotonowy to rozwiązanie tubowe. Ale nie było to na tyle rażące iż zdecydowałem sie je zakupić. Przyjechałem do mieszkania, zrobiłem porządek w pokoju który jest w remoncie i on będzie miejscem instalacji całego systemu. Następnie podłaczyłem tylko fronty do onkyo 656. Miłe zaskoczenie, albo te klipsche lepiej pasują do tego onkyo albo gość miał włączone jakieś eq czy coś. U mnie wiecej średnicy, wysokich tonów mniej. Juz tak nie syczy mocno jak na marantzie, ale nadal slychać iż to głośnik tubowy. W moim pokoju przestrzeń jest naprawdę spora, dźwięk otacza cały pokój. Po dwóch godzinach odsłuchu w zasyfionym pokoju jestem bardzo zadowolony. Ciekaw jestem jak będzie to brzmiało w momencie kiedy dojdą wszystkie elementy układanki.
Na koniec dodam, iż niskich częstotliwości jest tu naprawdę sporo. Ale do KD jestem zdecydowany zakupić suba. W stereo wystarczy mi jak jest, ale w kinie jednak lepiej miec te minimum 25 cm suba :D

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry