Klipsch F-2 czy F-3 ???

CzarnyRing

New member
Witam!!!!
Co sadzicie o Klipsch-ach f2 i 3 ????Nie znalazlem z byt wielu informacji o tych zestawach wiec prosze o pomoc...
Jako punkt odniesienia pokoj 4x4 ...zalezalo by mi na basie i szczegolowosci
Jesli chodzi o muze to dobrze by bylo miec uniwersalne glosniki bo muza rozna (hip hop rock techno ...chyba w sumie wszystko oprocz powaznej)...
Ampli narazie sony str db 840 qs ale bede zmienial pewnie wzgledem kolumn ;)

Zgory dzieki za sugestje Pozdrawiam
Pawel
 

SeboZakret

New member
CzarnyRing napisał:
Witam!!!!
Co sadzicie o Klipsch-ach f2 i 3 ????Nie znalazlem z byt wielu informacji o tych zestawach wiec prosze o pomoc...
Pawel

A ja Ci odradzę do takiego pokoju, mam bardzo podobny pokój i też szukam czegoś do zestawu bo ampli już sobie upatrzyłem, widziałem wczoraj te F3 (też słuchałem) i są sporych rozmiarów, a F2 nie wiele mniejsze.
Co prawda ja się nastawiłem i wręcz napaliłem na MA RX6 i te choć graja o 1000% lepiej (no może trochę przesadzam :p) są o niebo mniejsze i "zgrabniejsze" - no ale to inna półka cenowa.

Moja sugestia jak nie możesz ich odsłuchać to sobie sprawdź dokładnie wymiary (najlepiej zrób ala-makietę z kartonu) i spróbuj je rozstawić w pokoju- u mnie było by trudno żeby to jakoś przyzwoicie wyglądało - no ale może masz ten pokój 4x4 całkowicie pusty (bez mebli) tylko do kina przystosowany

Mi się jeśli chodzi o basy (słuchałem tylko samych frontów dla porównania) podobały JBL ES80 trochę mniejsze od F3 - może te Ci przypadną do gustu jeśli mogę zaproponować albo Kef C7
 
Do góry