KLD 43w805c Awaria Matrycy

wojtemo

New member
Witajcie, po prawie dwóch latach użytkowania TV nagle ni z gruszki ni z pietruszki wysypała się matryca
szczęśliwie mam gwarancję rozszerzoną i z awarią jakoś sobie poradzimy, pytanie skąd mogła się wziąć tak nagła usterka? A drugie czy jest szansa na wstawienie nowej matrycy do starszego już jakby nie było modelu? Może starać się wymienić na nowy TV?
 

simopl

New member
W jaki sposób dokładnie wygląda usterka?
Z rozszerzoną***gwarancją jest różnie. Jeżeli jest możliwość to naprawiają. Jeżeli nie - wymieniają tv na taki sam. Jeśli nie mogą wymienić***tv bo już***np. skończyła się jego produkcja i nie mają zapasów w magazynie to dostaje się inny model w podobnej klasie. W Twoim przypadku z zamiennikiem może być***ciężko - nie było bowiem telewizorów Sony po serii C z matrycą VA Full HD. Zapewne zaproponują***Ci jakąś niższą serię 4k z 2016 lub 2017 roku.

Przerabiałem serwis Sony w przypadku swojego W755c, ale w moim przypadku udało się jeszcze wymienić na ten sam model. Były to już jednak ostatnie sztuki w zapasie producenta, a było to ponad rok temu. W Twoim przypadku liczyłbym się więc z wymianą***na inny model.
 

wojtemo

New member
Tak to wygląda
bef9bf72c41ac2b57088ffaad225c54f.jpg


Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

wojtemo

New member
A teraz działa... pojawiły się takie same pasy na pół minuty, potem obraz normalnie... o co chodzi? [emoji848][emoji17]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry