Klawiatura i myszka bezprzewodowa do Smart TV

xgrzesx2

New member
Zastanawiam się nad zakupem klawiatury i/lub myszki bezprzewodowej do modelu KS7000. Czy za pomoca klawiatury będę mógł spisywac np. hasła do wyszukiwania w Youtube ? Czy myszka bedzie wszedzie dzialala - w menu telewizora, we wszystkich aplikacjach, na klawiaturze wyswietlsnej w telewizorze ? Jesli myszka zadziala do na klaeiaturze ekranowej to klaeiatura fizyczna nie brązie mi juz potrzebna. Ktos ma doświadczenia z myszka logitecha Anywhere 2 i wspolpraca z tv samsunga ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

xgrzesx2

New member
Mam myszkę bezprzewodową która działa na fale radiowe (odbiornik USB) oraz na Bluetooth. W jaki sposób podłączyć ją do telewizora ? Po włożeniu odbiornika na USB telewizor jej nie wykrywa. Na Bluetooth też nie wiem jak sparować bo po wejściu do menedżera urządzeń wejściowym jak robię dodaj klawiaturę bluetooth lub pada to nie znajduje urządzenia.

Edit:
Gdzieś wyczytałem, że nie można korzystać z myszki bluetooth jeśli korzysta się z SoundConnect a ja mam podłączonego SoundBara za pomocą SoundConnect więc możliwe że dlatego nie znajduje myszki po bluetooth. Jak podłączyć ją zatem w trbie komunikacji radiowej. Telwzior powinien wykryć myszkę po włożeniu nadajnika do portu USB ?
 
Do góry