Kiss Dp-600 to jest to? A może poczekać na Dp-700? (komenta

dvd-r

New member
Re: SHR - następca HDTV.

No pięknie, pięknie

I kupuj tu człowieku tego DP-600 a potem go wywal za kilka m-cy.
Echh można się pocieszyć że niektórzy wędki kupują za 10 tys. zł lub rowery za 20
a taki Kiss przecie nie taki drogi ;)
 

tuptus55

New member
Tylko czekając na ten sprzęt co będzie najnowszy to dożyjesz późnej starości, a się nie doczekasz :p
Mówi się nawet, że kupując najnowszy sprzęt RTV/PC już wychodząc ze sklepu nie mamy najnowszego sprzętu. Dlatego należy kupić taki jaki nam odpowiada na daną chwilę (i stać nas na niego) i nie przejmować się, że miesiąc później jest nowy model.
Co do Kiss-a to rzeczywiście robi głupio może nie znaleźć nabywców na DP-600. Choć z drugiej strony to DP-700 może mieć taki poślizg jak miał DP-600 :evil:
 

Trypilis

New member
rozmawialem z dystybutorem.. wg KISS'a na ten produkt mają 34 tysiące w tzw. Backlogu, czyli zam z calego świata (mowie o dp 600) w ten sposob sami sobie szkodzą - bo nie zarabiają ;-)

PS. Cieszy mnie to iż nie trzeba będzie wypalać plyt CD z FW - gdyż upgrade będzie on-line (jak mamy dostęp do Internetu) .. wlaśnie dodali tą funkcję do modelu DP 558 (slabszy chipset)

PS2. Pozbywam sie mojego DP 1504 (choć go lubie) i robię miejsce na DP 600.. mam nadzieję ze nie będą musial dlugo czekać :evil:
 
Do góry