Kiss dp-600 badziewie? Czy warto kupic?

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Witam co sadzicie o Kissie dp600? Wszedzie jak czytam pisze ze to badziewie i polecaja inne odtwarzacze hd. Mozecie powiedziec gdzie je kupic ile kosztuja itp.? Czy po zmianie softa w tym kissie jest cos lepiej i mozna ogladac materialy hd (wiem ze mozna, ale podobno sie zacinaja)? Pozdrawiam
 

hojlo1

New member
Bez reklam
Kuba_ps2 napisał:
......Wszedzie jak czytam pisze ze to badziewie i polecaja inne odtwarzacze hd.....
...trzymaj się tego fragmentu.
Nawet chip zastosowany w tym modelu ma ograniczenia i soft tutaj nic nie zmieni... .
 

ein

New member
Ale czego konkretnie szukasz? Nowe net playery HD? Niestety mam zle wiesci - takowe raczej nie beda oferowane. Nowa Sigma ma miec zastosowanie wylacznie w sprzetach z niebieskim laserem, telewizorach ale nowego Snazio (polecam) raczej nie uswiadczymy. Ot, jest juz dostepny legalny material zarowno poprzez HDTV jak i z plyt BD czy HD-DVD a taki net-player to posrednio poparcie dla... binarek.
Wiec tak, jezeli chcesz czegos co bardzo dobrze wspolpracuje z kompem, gra ladnie z szuflady, lyka wiekszosc materialu dostepnego na necie to masz Snazio (niestety dostepny obecnie juz raczej z 2 reki) za jakies 1-1,2k.
Co do innych playerow HD to pozostaja nowe wynalazki z szufladami w 2 konkurencyjnych formatach. Optimum to zakup PS3, bo jest i BD i dzieki instalacji jakiejs sprytnej dystrybucji pewnie HD z dysku (imho na bank bedzie taka opcja). Niestety PS3 ma pewna wade - brak upskalera materialu DVD, ktory jeszcze dlugo bedzie tym czym najczesciej bedziemy karmic (filmy org) sprzet. A sprzet A/V HD kusi wysokiej klasy upscalingiem, ktory czyni prawdziwe cuda z materialem DVD. Sam posiadam Toshibe HD-E1 i jestem bardzo zadowolony. Kosztuje bardzo przyjemnie - obecnie juz 1800-1900zl. Za to otrzymujemy HDplayer`a HD-DVD, doskonaly upscaler, opcje sieciowe (na razie nie wiadomo jak mocno rozbudowane), sloty USB (potencjalnie przylaczamy pamiec masowa) i dzwiek HD. Wady? 1080i. Przy czyms mniejszym od 46" to zadna wada, bo jakosc jest dokladnie taka sama jak w 1080p.
Sam raczej PS3 nie kupie bo juz specjalnie nie gram (a to jest jakby nie patrzec jej podstawowe zadanie) i czekam na naped do pieca, nagrywarka HD-DVD z mozliwoscia odtwarzania materialu BD. Juz sa palniki BD z opcja odtwarzania HDDVD. Mnie jest potrzebny naped jw. Licze na niewielka cene (1-1,5k) i w razie czego materialowi BD zrobi sie authoring do konkurencji i bedzie cacy. To tez jakas opcja - po prostu kupic naped do PCta, w polowie roku maja sie wreszcie pojawic tanie napedy (nie nagrywarki) w obu formatach. No i to bedzie najtansza opcja.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
http://allegro.pl/item170853121_blu_ray_25_50gb_panasonic_sw_5582_c_od1pln_szok_.html

Nie tak drogo ;)

Nie no myslalem ogolnie nad zakupem hd playera i ten kis mi sie spodobal, ale widze ze to jedno wielkie badziwie. PlayStation3 kupie na bank i to jest pewne hehe, tylko ze za jakis rok kiedy wszystko sie ustabilizuje, dostaniemy vibre w padzie, konsola stanieje, format br stanie sie bardziej popularny i bedzie wiecej gier godnych uwagi...

Podumowując kissa nie kupuje zostaje dvd onkyo 404. Jutro odsylam papiery i mam nadzieje ze moje kinko przyjdzie szybciutko :)
 
Do góry