kiss 1600

darniad

New member
witam, chcialem sie podzielic pierwszymi wrazeniami z kiss1600. jestem szczesliwym lposiadaczem tego cuda od kilku dni i nie moge sie nadziwic z wszechstronnosci kissa. oprucz glownego celu czyli DVD dali mu jeszcze wifi dzieki czemu ogladam divixy z laptopa bez kabla. napisy txt ... tu troche sie zaciolem ale po zmianie rozszerzenia z txt na srt pieknie chodza. wyswietlanie obrazu na lc-26sa1e sharpa to bajka nawet nie wiedzialem ze tak mozna ;-) dodatkowo mozna sluchac radyjek internetowych - wszystkich dostepnych na shotcast'cie, przegladac pogode, czytac newsy oraz grac w rozne gry online. tyl kissa to mnogosc podlaczen wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. jesli chodzi o menu to mysle ze nawet moja babcia by sobie poradzila. zdjecia z PC mozna dostosowac do obrazu 16:9 i wygladaj ekstra. niestety nic nie moge powiedziec o dzwieku bo mam Creativa 2+1 wiec to zaden test. Wsumie za 1300pln to niezle cacko.
 

rojter

New member
darniad napisał:
[...] napisy txt ... tu troche sie zaciolem ale po zmianie rozszerzenia z txt na srt pieknie chodza
Jest na to inny sposob. Wystarczy w PC-Linku w File->settings->Extensions w sekcji video dodac na koncu *.txt

pozdrawiam

ROJTER
 
Do góry