Kiplisch BAR 48 - JBL bar 5.1 czy jbl bar 2.1?

Franusss

New member
Co będzie najlepsze do gier filmów i muzyki?

Mnie dość mocno kusi ten Kiplisch BAR 48 i dodatkowe tylne głośniki.

Pokój nie jest duży tak więc z tym problemów nie ma.

Może zupełnie wystarczy JBL 2.1 Deep Bass?
 

kobylo

New member
Jeśli ma być fajny efekt to tylko soundbar z tylnymi głośnikami także JBL czy klipach 48 jak najbardziej lub polk audio
 

Franusss

New member
Jeśli ma być fajny efekt to tylko soundbar z tylnymi głośnikami także JBL czy klipach 48 jak najbardziej lub polk audio

Najbardziej mnie kusi Klipsch BAR 48 bo jest drewniany. Dość drogi gips bo tylne głośniki to 1000 zł.

JBL 5.1 w komplecie to 2400 zł ale satelitki trzeba ładować, a w klipsach mają oddzielne zasilanie i o nich zapominasz.

Sam nie wiem czy w ogóle nie wystarczy mi jbl 2.1
 
Ostatnia edycja:

Brooklyn

New member
JBL 5.1 w komplecie to 2400 zł ale satelitki trzeba ładować, a w klipsach mają oddzielne zasilanie i o nich zapominasz.
Gdzie znalazłeś JBL 5.1 z staelitkami za taką cenę? W ogóle gdzie znalazłeś JBLa z staelitami? :eek: Ciężko go znaleźć, są jeszcze 5.1 bez satelit za ok. 2500 zł.



Patrzę na tego Klipscha i jakoś tak mi się nie kalkuluje. Bez głosników tylnych kosztuje ok. 2000 zł, plus głośniki 1000 zł jak piszesz. Chyba nie jest wart swojej ceny, ale może się mylę.
 

Franusss

New member
Pokoj 3 x 8.

Ogólnie kupiłem klipsch bar 48 i jbl 2.1 Deep bass do testów.

Zostaje ze mną klipsch :). Dźwięk dużo bardziej szczegółowy, wyrazisty. Wszystko w drewnie nie w sztucznym materiale.

Szczerze polecam. Dokupię sobie jeszcze tyle głośniki i będzie git.


JBL 5.1 z satelitami był na Amazon za 2300 zł i na allegro kilka dni temu za 2400-2500 zł. Aktualnie chyba wszystko się sprzedało.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
@Franusss możesz napisać coś więcej o tym Klipsh: do czego głównie używasz, muzyka, film. Jak z czystością dźwięku, basu itp. Sub jest bezprzewodowy? w jakiej odległości jest od bara?
 

Franusss

New member
Dźwięk jest bardzo czysty. W sumie używam go do wszystkiego. TV, filmy, muzyka i gry.

Elegancki sprzęt. Tryb dialogów, tryb nocny (ucina głośne efekty aby nikogo w nocy nie obudzić.

Sub jest bezprzewodowy, do tego nie na bluetooth tylko jakimś innym łączem idzie. Może stać do 9 metrów od listwy.

Bardzo ładnie gra. Nie jest tylko bass jak to bywa w JBL. Scena jest szeroka i ciepła. Wszystko jest wykończone w drewnie.

Mam z nim tylko problem bo nie mogę połączyć telefonu przez bluetooth. Miałem bezpośrednie porównanie do jbl 2.1 Deep bass. Fakt, że do trochę inna półka cenowa ale jbl wygląda i gra jak zabawka. Jest głośny ale sporo brakuje do klipsch.

Dodam jeszcze, że klipsch bar 48 ma podświetlany pilot reagujący już na uniesienie pilota (nie trzeba nic wciskać aby się podświetlił.
 
Ostatnia edycja:
Do góry