kinoi stereo

Rafal7

Banned
To znaczy?
A co mam Ci napisać jak Ty masz lepsze uszy i standardy niż Ci co wiele lat pracują nad ulepszaniem i dopracowywaniem systemu kalibracji.
Ty ze swoimi uszami jesteś lepszy od laboratorium w którym jest to wszystko opracowywane.
Rób sobie co chcesz i jak chcesz, tylko nie przekonuj innych do tych głupot.
 
Człowieku zastanów się trochę, próbujesz udowodnić że amplituner jest o niebo lepszy niż Oppo i końcówka mocy. Jeśli tak dalej twierdzisz to szkoda mi ciebie, pisz te swoje pościki dla handlarzy którzy to robią z ciebie idiotę. Co najgorsze budują w tobie brak jakiegokolwiek zdania. Jesteś na etapie, mam 5 tys trzeba napisać na forum co mi polecą i jadę to kupić. Zdecydowanie wybierz się gdzieś posłuchać takiego zestawu a obiecuje ci że będziesz zachwycony. Naprawdę idzie połączyć kino i stereo panie kolego. Pozdrawiam
 

Rafal7

Banned
Panie kolego, nie unoś się.
Dyskutujesz ze mną a nie wiesz o czym.
Dyskutujemy o Twojej kalibracji na ucho. Teraz juz wiesz?
Co Cię interesuje moje czy czyjeś pięć koła, Ty możesz mieć 50 koła i co z tego, jak Ty sobie na ucho ustawiasz i jest naprawdę git czy tylko tak sobie tłumaczysz?
Tak jak Ty ustawiasz swoje kino to tak kiedyś plastik od panasonic ustawiłem z dziesięć lat temu z tym że z miarka w rękach.Baa pewnie Ty ustawiasz bez miary?
 
Chciałbym dożyć czasów kiedy pójdziesz po rozum do głowy i przestaniesz ulegać marketingowi a zaczniesz samodzielnie myśleć. Chociaż widać z tego co piszesz że ciężko z tym będzie. Idź i lepiej zrób sobie kalibracje, bo chyba pogoda się zmieniła. Koniec dyskusji.
 
Do góry