Kino za rozsadne pieniadze (pokoj ze skosami)

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam,
szukam glosnikow, kina domowego czy jakkolwiek to mozna nazwac, pozwole sobie opisac co mnie interesuje i jakimi warunkami dysponuje.

Pokoj na poddaszu ok 4.4x5.5m, skosy rozpoczynaja sie od 90 cm, planuje tv 46py80, dvd nie jest potrzebne gdyz mam na razie x360, niedlugo bedzie tv n-ka. Zastanawiam sie nad rozwiazaniem, audio ma byc przede wszytkim do ogladania tv, dvd, grania, od czasu do czasu ma poplumkac muza ale nie dyskoteka...

Zastanawiam sie co bedzie lepsze, zestaw z subem czy bez? Lubie basik ale liczy sie raczej jego soczystosc a nie dudnienie. Kolor sprzetu napewno czarny, kolumny moze lepiej w kolorze drewna?

Nie wiem nawet na jakie pieniadze sie czykowac, naogladalem sie plastikowych zestawow w marketach z kolumnami grubosci 3cm i takim sprzetom mowie kategorycznie nie.

Prosze o porade, mysle ze okolica ~2000pln powinna na razie wystarczyc (bez DVD) ale napewno doloze jesli trzeba


Dzieki,
Marcin
 

darkmajin

Member
Bez reklam
na pewno z subem byle jakims lepszym skoro ma nie dudnic *sam sub 1000+"
nie spodziewal bym sie cudow za 600 pln

kolor drewna :hmm:
za 2k cos tam dobierzesz choc super jakosci bym sie nie spodziewał radze poszukac na forum bo sie koledze nie chcialo rozejrzec nawet :roll:

Nie cytujemy poprzednika
 

wally666

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ano chcialo chcialo ale zastanawiam sie nad tymi skosami - myslalem nad zestawem kolumn Jamo S606 5.1+ sub200 lub sub250 ale wowczas brakuje kasy nawet na amplituner, przynajmniej opierajac sie na cenach rynkowych (allegro).

Moze lepiej wejsc w Yamaszke RX-V363 / YAMAHA NS-50 / NS-P60 ale wowczas nie starczy na suba...

Pozwole sobie zweryfikowac poprzednie informacje:
1. 70% tv+kino, 30% muzyka
2. amplituner kolor czarny (moze byc srebrno czarny tak jak h/k)
3. cena max 2500 +/- 200pln
4. bez dvd
5. wyjscia na obowiazujacym poziomie aby obsluzyc raczej nowy sprzet(jest x360 hdmi, bedzie tvN, py80)
6. chce zestaw 5.1
7. kolor "drewniany" czyli nie plastik lub lakier polysk
8. subwoofer ma grac a nie dudnic - muzyki nie slucham na maxa a na poziomie tv/kina, przyjemne

Dobra mam juz jako takie zdanie na temat kina, co o tym sadzicie?

h/k avr 147 + Jamo S 606 HCS 3 + SUB 200 ??

Wg. cennikow internetowych zestaw osiaga cene ~3500.00 pln a to juz dla mnie za duzo... Prosze o pomoc, moze da sie znacznie taniej lub co na co zamienic aby zmiescic sie w zakladanym budzecie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

qura12

Member
Bez reklam
W przedziale max 2,5 tys to polecał bym ci h/k 147 + JAMO s506 ;]

btw kupowanie suba do s606 przy stosunkowo nie dużym pomieszczeniu jest trochę bez sensu, ktoś z forumowiczów pisał nawet że s606 grają u niego lepiej same niż subem ;d Do s506 też nie będzie ci sub raczej potrzebny ;]
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Nie no... nawet w malym pomieszczeniu slychac suba :). Nie ma szans aby kolumny zagraly tak nisko, jak sub... nawet jesli jest to sub200. O kinie to juz w ogole nie wspominajac.

HK147 + Jamo 606 + sub200 to dobry zestaw. jak Cie na niego stac to smialo inwestuj. A po za tym 3500 to zdecydowanie za drogo... Ja za:
Onkyo 606 + Jamo 606 + sub200 zaplacilem 3750...

Wal do Blackninjy. u niego napewno bedzie taniej :):eek:k:
 
Ostatnia edycja:
Do góry