Kino z hdd i hdmi

Percio

New member
Męczy mnie sprawa zakupu kina domowego mianowicie chce cos co bedzie w miarę dobre, napewno musi mieć HDMI dobrze byłoby miec nagrywarkę (choć nie koniecznie - zwasze można ją do kupić oddzielnie) no i wysokie głośniki. Może inne sugestie mam Tv full HD więc chciałbym żeby cały zestaw był wykorzystany w 100% video i audio.
Mysłałem o zestawie LG LHRH760IA (UK) fajne bo ma nagrywarke, HDMI i stojące głośniki ( nie moge montować na ścianie mam wynajętą chate a kanapa stoi prawie przy samej scianie ), Philips HTS9800W fajne bo 6.1, trzy głośniki bezprzewodowe, image do bani jak dla mnie ale za to ma SACD ale nie ma USB lub skromny Pioneer DCS-360 z dodatkowo kupioną nagrywarką. Co do kompletowania zestawu to raczej nie chodzi w grę.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości które daje kino domowe, to powiem, że składane biją w 90% na głowę te "jednoczęściowe".

Pozdrawiam
 

Percio

New member
Tego sie obawiałem, najgorsze dla mnie kupno głośników jaki zestawik sugerujesz ?? Do hm... 800 euro
 

Percio

New member
Dobra, troche mnie poniosło. Myslałem o 800 euro na cały zestaw. Szkoda że nie mogę się cieszyć z brzmienia składanego zestawu ale na razie jestem nie na swoim i mam co robić z kaską. Zostało mi kupno 'jednoczęściowego' kompletu najbrdziej jestem za Pioneer DCS-360 + np PIONEER DVR-645H-S Hm ??

Jak sie ma odtwarzanie dźwięku przestrzennego z nagrywarki, sygnał jest pobierany z TV do kina, czy musi być połączenie bezpośrednie do kina ??
 

misiak76

New member
HDTV + HDD + WiFi

Hej Percio !
Mam ten sam problem. Nie mogę znaleźć cacka HDTV, które by posiadało HDD, nie mówiąc już o WiFi. Jeśli miałbyś jakiś sklepik na oku daj znać.

Pozdrawiam

misiak76
 
Do góry