Kino na poddaszu

Michał 30

New member
Witam
Zabieram się za budowę pomieszczenia pod kino na poddaszu szału nie będzie bo będzie to 3,8x3,5 w skosach ale więcej nie dam rady wygospodarować. Pomieszczenie będzie miało kształt trapezu, ma ktoś może podobną powierzchnię i czy dla 4 osób spełni swoją rolę? Ekran około 90" 2,3x1,3

Projektor , który wybrałem to optoma hd131xe (opinie mile widziane)
Ekranem będzie ściana pomalowana chyba farba projekcyjną (farba pod 3d będzie dobrze wyglądała pod 2d?) większość filmów będzie jednak tradycyjna.

Pytanie mam jeszcze co do foteli na alle ktoś sprzedaję takie fotele jak w cinema city myślicie że będą pasowały do domowego kina? nie stać mnie na wypasione fotele za 3,4k Planuję 4 fotele zaraz przy ścianie.

Jeżeli chodzi o audio to też nie będę szalał jakieś blu-ray 5.1 (może polecicie coś do 2,5k)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Pytanie mam jeszcze co do foteli na alle ktoś sprzedaję takie fotele jak w cinema city myślicie że będą pasowały do domowego kina? nie stać mnie na wypasione fotele za 3,4k Planuję 4 fotele zaraz przy ścianie.

Jeżeli jesteś masochistą, to jak najbardziej możesz kupić fotele rodem z CinemaCity.
Fotele kinowe do "kina domowego", nie mają nic wspólnego z tymi taboretami z kin stacjonarnych, te domowe to wypasione trony, na których faktycznie się relaksujesz podczas oglądania, nie wspominając już o cenie. Jak będziesz kupował fotele, to kup sobie coś wygodnego i tylko na to zwracaj uwagę. Jest cała masa takich produktów.
Podaj nr.aukcji do tych foteli z CC.
 

Michał 30

New member
:) napisałem o takich fotelach ponieważ nie mam jak wnieśc na górę nic większego otwór 70x120 a do pokoju będą schody kręcone więc sofy i dużego fotela nie wniosę no chyba że je rozbroję na części pierwsze.

nr aukcji
(4575092030)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dajta spokój, ja po godzinie na takich fotelach nie mogę wysiedzieć :)
Szukaj w używkach coś wygodniejszego, a otwory na Cole sam sobie zrobisz (widziałem gdzieś kosze które można wmontować), nie musi te też być przecież skóra. Problem może być ze znalezieniem 4 takich samych, ew. sobie i dzieciom możesz kupić coś wygodniejszego, a żonie ten z CinemaCity :)

Sporo podobnych (do tych poniżej) można trafić na aukcjach:
image.jpg
 
Do góry