Kino:LG LH-T760 jaka max pojemnosc na USB?

LGmaniak

New member
Problem dotyczy USB, kiedy podłacze dysk przenośny 150 giga kino wyswietla napis NO USB,myslałem ze wejscie jest zepsute, ostatnio znajomy poradził mi abym spróbował podłaczyc pendrive z mniejsza pamiecią a wiec pożyczyłem pendrive 2giga i odczytało od razu. Stad moje pytanie: jak wielkiego pendraiva moge podłaczyc? wiadomo ze dysk 150 giga odpada bo kino go nie widzi, dodam ze przegladałem instrukcje i nie ma zadnej wzmianki o max pamieci.Licze na pomoc;-)
 

tdx

New member
Bez reklam
Hej może to nie jest kwestia wielkości bo 150GB to żadna duża wielkość. Może być problem z systemem plików bo to kino chyba obsługuje ntfs tylko fat32 a dysk masz pewnie sformatowany w ntfs

Sprawdź to :)
 

LGmaniak

New member
dla mnie to czarna magia ale dzwoniłem do koleszki który jest obcykany i przeczytałem mu to co napisałes, wie o co chodzi, mam sie zgłosic z dyskiem :) dziekówa
 

tdx

New member
Bez reklam
wystarczy że podłączysz dysk do kompa klikniesz prawym przyciskiem myszy na ikonie tego dysku właściwości i system plików będzie napisany czy FAT32 czy NTFS. :)
Ale raczej na pewno to to :)
 

tdx

New member
Bez reklam
No czyli jeśli chcesz używać tego dysku z kinem musisz go sformatować na fat32. Tylko na tak sformatowany dysk nie nagrasz pliku większego niż 4GB
 
Do góry