Kino familijne i dla dzieci...

lolek126

Well-known member
Bez reklam
MI najbardziej jak do tej pory z tego gatunku chyba czarownica najbardziej się podobała ale Pan ma szanse przebić... i być może że całkiem fajnie będzie w 3d...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Do mnie własnie przed chwilka dotarł Piotruś wyprawa na Nibylandię 2d/3d - także sobota dzieciaki i dorośli sobie obejrzymy .... zobaczymy tez czy się potwierdzi to co można było przeczytać o 3d i to co choćby Kolega Piramida pisał że warto kupić w 3d bo mogą być fajne sceny .. zobaczymy.
 

eedviking

Banned
Jak najbardziej w 3D jest na co popatrzeć. ;)
A to widziałeś z dzieciakami??? Świetna , ucząca baja. :D
[youtube]VrhoOzW8oF8[/youtube]
 

[Raccoon]

New member
Bez reklam
Obie bajki do obowiązkowego zaliczenia, chociaż trailer uszatka to chyba najgorsza możliwa zachęta.... zniechęca na maksa...
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Więc Piotruś zaliczony - zacznę od wrażeń dzieci - od obejrzenia bajki dzieci zmieniły swojego bohatera na Piotrusia :) także więcej chyba nie ma co pisać jeśli chodzi o ich odczucia - bardzo bardzo im się film podobał.

Teraz co do starszych - wiec tak zacznę od tego że potwierdziło się to co ludzie psiali po seansach w kinach i to co Kolega Piramida napisał odnośnie 3d - naprawdę warto kupic ten film w 3d - jak dla mnie patrząc ze to nie jest typowa bajka to jest to jedno z lepszych 3d . Raccoon obowiązkowo film dla Ciebie :) wyobrażam sobie jak Bipo obejrzy ten film w 3d na tych swoich calach :)
Kolory bardzo fajne, obraz też jest git , Atmos wymiata, a Ci co nie mają odpowiedniego amplitunera nie muszą płakać bo jak to zwykle bywa Dolby THD wymiata również nieźle w takich wydaniach filmu... do tego jest świetna muzyka w scenach gdzie jest akcja - głośniki surandowe dają o sobie znać i to naprawdę nieźle.
Wg mojej opinii film dla całej rodzinki choć oczyścicie że nie dla wszystkich ... Sam Piotruś też podobał mi się to w jaki sposób przekazał swoją postać widzom - generalnie polecam obejrzeć.
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Więc Piotruś zaliczony - zacznę od wrażeń dzieci - od obejrzenia bajki dzieci zmieniły swojego bohatera na Piotrusia :smile: także więcej chyba nie ma co pisać jeśli chodzi o ich odczucia - bardzo bardzo im się film podobał.

Teraz co do starszych - wiec tak zacznę od tego że potwierdziło się to co ludzie psiali po seansach w kinach i to co Kolega Piramida napisał odnośnie 3d - naprawdę warto kupic ten film w 3d - jak dla mnie patrząc ze to nie jest typowa bajka to jest to jedno z lepszych 3d . Raccoon obowiązkowo film dla Ciebie :smile: wyobrażam sobie jak Bipo obejrzy ten film w 3d na tych swoich calach :smile:
Kolory bardzo fajne, obraz też jest git , Atmos wymiata, a Ci co nie mają odpowiedniego amplitunera nie muszą płakać bo jak to zwykle bywa Dolby THD wymiata również nieźle w takich wydaniach filmu... do tego jest świetna muzyka w scenach gdzie jest akcja - głośniki surandowe dają o sobie znać i to naprawdę nieźle.
Wg mojej opinii film dla całej rodzinki choć oczyścicie że nie dla wszystkich ... Sam Piotruś też podobał mi się to w jaki sposób przekazał swoją postać widzom - generalnie polecam obejrzeć.

No i gitara :-D
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Piramida już sam początek pokazuje jakie jest 3d w tym filmie i to na śmiesznych 55 calach, a co dopiero na 80 czy 120 calach :)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
KOlego u Ciebie ten film na tych calach będzie wymiatał :) chyba że nie lubisz takich filmów to sens kupienia żaden - Twoja decyzja..
 
Do góry