kino dompowe do 6500zł

modelos

New member
Witam poszukuje kino domowe w cenie do 6500 zl. od amplitunera oczekuje aby posiadała juz nowe technologie dzwieku by w przyszłości możnaby było podłaczyć blu-ray , dvd powinno odtwarzać divix z napisami txt. Pokój w kórym bedzie grał ma 35m2 sofa znajduje sie po srodku. na kinie bedzią odtwarzane filmy dvd w 60%, muzyka w 40%, i cyfra + . zalezy mi na jakosci i efektach specjalnych zapirajacych dech w piersi.
Myślalem o : ampli rxv663+ dvd 661+głosniki NS-55, NS-333, NS-C444
lub
ampl AVR350 ,dvd 49, glosniki hkys 11 bq tylko one pewnie nie wystarcza do nagłosnienia
chyba ze macie cos lepszego to napiszcie mi !!!!
aha czy na dzień dzisiejszy opłacalne jest kupowanie blu-ray??? czy wystarczy dvd ze skalowaniem. podoba mi sie wygląd HK

pozdrawiam i dziękuje za pomoc z góry
 
Ostatnia edycja:

Shagohad

New member
Bez reklam
Hmm... to moze Onkyo 606 + Dali Concept + Sub Concept ??
A co do Blu-Ray... to moim zdaniem teraz juz warto :). Bo zaczyna sie prawdziwy wysyp filmow Blu-Ray. Moim kandydatem bylby Sharp BD-HP20 ale on chyba nie czyta divx... wiec musisz zapytac w odpowiednim dziale :p
 

modelos

New member
jaka jest cena tych dali????? myśałem o jbl czy sa lepsze i czy ktos juz posiada te dali i moze sie podzielic swoimi wiadomościam.czym rozni się onkyo 606 a hf avr 255
 

meksykanin

New member
6,5 tyś. to może być trochę mały budżet jeżeli zależałoby na dobrej jakości. Według mojej oceny dobre nagłośnienie 35 metrów będzie wymagało sprzętu z półki :YAMAHA 863 , HARMAN KARDON 355, ONYKO 805 - wszystkie maja odpowiednią moc i po 3 wejścia hdmi.
Co do kolumn to zbudowanie 7.1 z Dali Concept lub JBL-a to już wydatek około 4 tyś..
Najlepiej najpierw posłuchać brzmienia kolumn( do JBL i Dali dorzuciłbym jeszcze te od Yamahy i od Jamo z serii Concert z 607- kami na fronty).Następnie dobrać elektronikę do już wybranego zestawu, kable, odtwarzacz - i pewnie z tysiaka zbraknie
 
Ostatnia edycja:

modelos

New member
a co myslicie o amplitonerzez hk 255 a 355 i glosnikach jbl nort cine pack lub jamo 606 +sbu 250 bo czesto je chawilcie na postach ale nie weim jak by sie sprawdzily w tym pomieszczeniu. i czy obydwa ampli mozna podłaczyc do blu-ray???czy jest jakis lepszy pozdro :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
rxv663+ dvd 661+głosniki NS-55, NS-333, NS-C444 może być ale trzeba do tego dokupić koniecznie woofer.
AVR350 to model bez nowych dekoderów, jak już to warto zaopatrzyć się w AVR355.
 

don111

Banned
blackninja napisał:
rxv663+ dvd 661+głosniki NS-55, NS-333, NS-C444 może być ale trzeba do tego dokupić koniecznie woofer.
AVR350 to model bez nowych dekoderów, jak już to warto zaopatrzyć się w AVR355.
do Yamah NS 555/777 nie koniecznie trzeba woofer, chyba że ze względu na słaby amplituner który porządnie ich nie napędzi... co jak co ale takiego basu to ani Jamo ani tym bardziej JBL nie mają
chociaż woofer by się przydał do kina, obojętne do jakich kolumn
 
Ostatnia edycja:
Do góry