Kino domowe

hooligans

New member
Witam mam dylemat w zakupie kina domowego nie wiem totalnie co kupić im więcej przeglądam tym mniej wiem szukam kina w przedziale 5000-6000 zł muszę podpiąć tv KDL-40W5740 +ps3+ dekoder tv prv HD z nagrywarką chodzi o kino aby było wysrodkwane na te wszystkie sprzety no i aby można posłuchac muzyki nie lubie kiedy wala max basy i nic nie słychc prosze o pomoc bo jak nie tu to chyba nic nie kupie interesuje mnie zestaw 5.1 kolumny podłogowe bez żadnego odtwarzacza i też zastanawiam sie czy jest sens wydawać tyle sianka skoro nie jestem jakims audiofilem proszę o poradę i propozycje konkretnych zestawów
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
no właśnie trudno jest ocenić Twoja wrażliwość . Ale po kolei .
Jaka wielkość pokoju ?
Jaki rodzaj kolumn - duże podłogowe czy podstawkowe ?
Jaki kolor ?
Jakie rodzaj muzyki słuchasz?
ile % do muzyki?
 

hooligans

New member
Jaka wielkość pokoju ? około 40 m2 salon z kuchnia

Jaki rodzaj kolumn - duże podłogowe czy podstawkowe ? obojętnie wole większe kolumny ale nie potwory

Jaki kolor ? ciemny kolor

Jakie rodzaj muzyki słuchasz? wszystko co dobre od klubowej po rap i dobra stara muzę

jakieś 60% muza
 

Krzych_c

New member
Hmm. Na takiej powierzchni 10 cm głośniczki we frontach ? To zero basu, bez suba. Za taką kasę złożysz przyzwoity zestaw z np Yamahy 767 i JBL ES Pack, lub Monitor Audio, lub Magnat. Za ten zestaw Sony to sory, ale moim zdaniem pieniądze wyrzucone w błoto, zwłaszcza że chcesz posłuchać w dużym stopniu muzyki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Kolumny Monitor Audio M6 lub Nowe JBLa Studio 180 do tego jeśli muzyki 60% ampli Harmana 260 lub Marantza 1601
 

pkomp

New member
ten zestaw to wyprzedaż starocia...ampli ładny ale gra tak sobie
kolumny syf...blu nic szczególnego - niestety sony kolumny przestało produkować a mieli parę super produktów które mimo 15 lat temu zamiotłyby połowę tych cudaków z rynku...seria ES robiła kiedyś swoje....

swoją droga cenę to z kosmosu wzieli za ten zestaw - nie wart nawet 3000....
 

Krzych_c

New member
Te JBL Studio wyglądają niesamowicie. Jeśli grają tak jak wyglądają to mogą nieźle namieszać na rynku. Niestety ze względu na zastosowaną kopułkę, zgrają się podejrzewam tylko z Harmanem. Kiki mógłbyś coś więcej o nich napisać ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Już zamiatają, tak jak piszesz zgrywają się dobrze z Harmanem, nie są to kolumny dla audiofila ale StoneBridge odsłuchiwany na nich kładzie droższe inaczej brzmiące konstrukcje.
 
Do góry