Kino Domowe

Mroz_

New member
Witam,
Przymierzam się do kupna kina domowego. Pomieszczenie ok 20m. Służyć będzie głównie do grania Ps4 (40%), filmy (30% głównie Netfilx), stereo (30%).
Znalazłem w euroagd denona avr-x1200 z głośnikami eltax Monaco dokupić chciał bym jeszcze jakiś sub. i tu moje pytanie czy warto to wchodzić czy w tej cenie dostanę coś lepszego. Chyba że warto coś jeszcze dołożyć?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam
 

Snikers89

New member
Bez reklam
Zastanow sie moze nad uzywkami. Chyba ze koniecznie ma byc nowka funkiel tyle ze w tym budzecie szalu nie zrobisz.
 

Mroz_

New member
Nie koniecznie choć bym wolał nowe. Powiedzmy że na ten moment dodam 1000zł. Za 4000 można już pomyśleć o czymś sensownym?
 
Ostatnia edycja:

Kangur2

New member
Jeżeli naprawdę myślisz o rozwojowym sprzęcie to tylko z Atmos i DTS:X.
Najtańszy sensowny zestaw to:
1. ONKYO - NR656 - 2 tys
2. Kolumny 5.1 - Pylon audio. 3 tys
Zestaw Kolumn 5.0 Pylon Pearl 25 BIAŁY HIGH GLOSS (6668640528) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Lub:
3. ZESTAW 5.0 STX ELECTRINO 150 + 150C + 150E K1 - cena około 2 tys

Dopłata 1 lub 2 tys robi ogromną różnicę w jakości.

Poniżej tego bym nie schodził.
Głośniki sufitowe i sub później dobierzesz.
Odsłuchiwałem niższe modele i jest przepaść w jakości.
Tanie zestawy grają jak papier nie ma głębi ani przestrzeni.
Najlepiej umówić się na odsłuch.
 
Ostatnia edycja:

Snikers89

New member
Bez reklam
Nie kazdy robi Atmos czy Auro. Najwazniejsze jest podstawowe 5.1.
Odsluch to podstawa. Pamietaj ze w sklepie ze sprzetem hifi jak placisz gotowka to zawsze mozna liczyc na upust a z pewnoscia jakbys wziol caly zestaw.
Mozesz poki co obyc sie bez suba lecz niestety tak czy siak bedzie trzeba go nabyc bo kino bez suba srednio daje.
A przecierz uzywki mozesz kupic o wiele lepsze niz nowki. O ile sa w dobrym stanie. Poszukaj tez zestawow wystawowych bo mozna wyrwac dobry sprzet za mniejsze pieniadze. Sam tak kilka wyrwalem.
 
Ostatnia edycja:

Mroz_

New member
Dziękuję za rady.
Chętnie podjade do jakiegoś sklepu aby posłuchać jaka jest różnica w glosnikach w różnych przedziałach cennowych.
 
Do góry