Kino domowe - zestaw all in one?

pawlaczynski

New member
Witam,

Jestem na etapie szukania zestawu kina domowego do mojego salonu. Salon jest połączony z jadalnią i kuchnią i całość dość spora (50m2) ale część TV ma jakieś 5 x 5m.
Szukam zestawu, który byłby w 90% wykorzystywany do TV i BD. Sygnał HD z Cyfry 70%, BD 20%, 10% PS3. Budżet na całość do 3500 zł. Problem najważniejszy to wygląd kolumn. Koniecznie wszystkie 4 muszą być podłogowe i do tego 'małe'/'slim' czy jak inaczej je nazwać. Początkowo zakładałem jeden z zestawów Cantona ale ceny trochę poza budżetem. Dlatego zastanawiam się nad zestawiami all in one. Ale tutaj jest problem z ilością wejść sygnałowych - docelowo chciałbym podłączyć PS3 i dekoder satelitarny HD jednak większość kompletnych zestawów nie posiada wogóle wejść HDMI. Jedyna opcja, którą znalazłem to Pioneer HTP-700 (no ale tutaj nie ma ani DVD ani BR). Pytanie czy to dobry wybór (produkt kiepsko dostępny więc i możliwości testowe małe) i czy ewentualnie są jakieś alternatywy.

Z góry dzięki wszystkim, którzy przebrną przez długawego posta i dadzą swój cenny feedback.

Pozdrawiam
P.R.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ale po co ?
Pioneer plastikowy nie zagra lepiej odm Panasonica :
Kino domowe - Zestawy - SC-BT735 - overview - Panasonic Polska


O taki wygląd Ci chodziło ?
Zestaw kina domowego Blu-ray


  • Czysty, bezpośredni dźwięk bez niechcianych odbić. Głośniki typu Pure Direct Sound z zaawansowanymi membranami wykonanymi z bambusa.
  • Realistyczny dźwięk kinowy surround: Cinema Surround
  • Stacja dokująca do iPoda/iPhona
  • Technologia PHL Reference Chroma Processor Plus dla oddania najsubtelniejszych detali standardu Blu-ray
  • Przystosowany do DLNA oraz sieci Wi-fi dzięki opcjonalnemu adapterowi
  • Dostęp do serwisu internetowego Viera Cast
 

pawlaczynski

New member
No tak ale ten zestaw, jak wiekszosc all in one, nie ma zadnych wejsc hdmi. Wtedy kazde z dodatkowych urzadzen musze podpiac z wizja bezposrednio do tv zgadza sie? Nie trace nice jakosciowo na takim rozwiazaniu?
 

pawlaczynski

New member
No dobra, male kolumny odpadaja Bo nic sensownego w remach budzetu nie kupie. Te kef brzydkie wiec moze taki zestaw?
PIONEER VSX-820 + BDP-333 + SONY SA-P33H
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To już dużo lepszym rozwiązaniem są głośniki Kefa
Five to elewen
To jest extraklasa -sprawdź
 
Do góry