Kino domowe za 1.5 tys - jakie?

flayer123

New member
chce kupic(tanie) kino za 1,5 tys(dvd + glosniki) - nie mam pojecia jakie - nie udalo mi sie znalesc swiezych testow
 

pao

New member
flayer123 napisał:
chce kupic(tanie) kino za 1,5 tys(dvd + glosniki) - nie mam pojecia jakie - nie udalo mi sie znalesc swiezych testow

Może coś takiego - JVC Cinema D600? Niestety, opinii i testów nie namierzyłem, ale IMO sama firma oraz dane techniczne zachęcają i zawsze to drewno, nie plastik. Wprawdzie nieco przekracza podany przez Ciebie budżet, ale może warto...?
Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ten zestaw JVc nieźle gra
getProductPhoto.php


Dobrze sie prezentuje. Dziś wjechały. Odsłucaliśmy na stojaco , ale pojutrze zapraszamy na słuchanie .
 

wwwalka

New member
Witam!
Czytam to forum od miesiąca i dzieki nimu podjełem decyzję co do lcd, padło na Sharp 37wd1e, teraz szukam kina do niego. Zainteresowany jestem wlaśnie tymi dwoma modelami o których jest mowa w tym wątku, mianowicie pans pt860 lub pt560 (różnica chyba tylko w tylnich głośnikach) i jvc d600. O ile o panasoniku jest sporo infomacji to o jvc nic nie ma nawet na stronie jvc. Prosiłbym zatem kikiego o jakieś info na jego temat. Który z zestawów jest lepszy (dodatkowe kryterium to to iż bedzie on służył również do słuchania muzyki i odtważania divx również pzez USB)? chyba, że polecacie w tym przedziale cenowym inne kino (ewentyalnie jakiś składak). Bardzo proszę o podpowiedzi bo w głowie mętlik a czas sie na coś zdecydować.:(
pozdrawiam
 

Zbychu123

New member
Rowniez zaciekawilo mnie to kino JVC Cinema D600, ale jak Pan @wwwalka napisal, tez nie moglem znalesc nigdzie konkretnych opinii na jego temat.
 

Zbychu123

New member
Jestem troche zielony jezeli chodzi o takie kompletne zestawy, wiec mam takie male pytanko, czy jest mozliwosc podlaczenia PC, do tego kina JVC CINEMA D600 (karta dzwiekowa --- JVC D600) i czy da rade podlaczyc do niego np. w pozniejszym czasie czytnik Blu-ray?

Pozdrawiam
 

jacq

New member
Czy to jvc D 600 obsługuje Dvix i polskie napisy??

Czy jest możliwość podłączenia audio z dekodera
Samsung Cyfrowego Polsatu? Czy będzie wtedy obsługa 5.1??
 
Ostatnia edycja:

Zbychu123

New member
Wkoncu udalo mi sie sprawdzic, to JVC D600 w sklepie, to nic innego jak TH-D5 + glosniki Amtech HTS-002 + SUB-002P.

@jacq DivX obsluguje. Napisy PL nie wiem.
Do podlaczenia dekodera masz dwie opcje:
- optyczny S/PDIF
- wejscie 2 kanaly

Jezeli chcesz wejscie 5.1, to prawdopodobnie jest w poprzedniej wesji JVC D500, roznice z zewnatrz D600 a D500, to wejscie 6 kanalow + drugi S/PDIF (D500).
 

operatorwindy

New member
Witam.
wwwalka napisał:
pans pt860 lub pt560 (różnica chyba tylko w tylnich głośnikach) :(
pozdrawiam
Na stronie producenta można sie doczytać, że PT 560 nie ma dekodera Dolby Pro Logic II, a PT860 ma. Na stronach sklepów internetowych znalazłem natomiast, ze pt560 ma ten dekoder. Może ktoś juz ma u siebie pt560 i moze sie z nami podzielic ta informacja. W pt 560 wedlug danych na stronie producenta nie ma również automatyczneje konfiguracji głośników. Wysłalem pytanie do ludzi z Panasonic'a, ale z zerową reakcją.
 

wwwalka

New member
Z tego co wiem od kikiego to JVC odtwarza napisy txt. Podobno jakas szkola kupila jena swietlice i sa z zakupu bardzo zadowoleni. Ja już sie na nie zdecydowalem i przed zakupem wstrzymuje mnie chwilowy brak srodków na koncie ale po 10 je zamówie, podłącze i chetnie odpowiem na pytania dotyczące tego modelu w miere swoich mozliwości i gustu. no chyba, ze ktos juz je nabyl i ma zle opinie na jego temat.
 

OVego

New member
Rozważam zakup JVC CI-D600 lub Panasonica SC-PT860. Czy ktoś z członków forum posiada już jedno z wyżej wymienionych KD? Prosił bym o wasze opinie na temat tych zestawów, chodzi mi głównie o wrażenia z odsłuchu muzyki, kina oraz jak wygląda obraz konwertowany do 720p.
 

trezorek

Member
Jeszcze półtora tygodnia temu sam chciałem kupić pt860, ale krótka wizyta w sklepie i pół minuty odsłuchu, dały mi do zrozumienia, że nie jest to sprzęt dla mnie. Do tej pory miałem 11-letnią mini wieżę technicsa z dolby pro logic (5.0) i muszę przyznać, że gra nieporównywalnie lepiej niż ten panas. W pt860 echo plastiku jest tak słyszalne, że nie słyszałem nic poza tym. Poza tym wysokie na pawie metr kolumny z jednym malutkim głośnikiem w środku, są trochę śmieszne.
Nie wiem, może do filmów się to nadaje, ale dla mnie nic poza basami z suba tam nie grało.
Nie wiem jak JVC, ale tego panasa szczerze odradzam.

P.S. Przy pomocy grupowiczów, w ciągu kilku dni i kilku wizyt w sklepach w celu przesłuchania sprzętu, skompletowałem, to co widać w podpisie. I nie żałuję tego wyboru. Od kilku dni cieszę się fajnym stereo w muzyce i super efektami w filmach.
 
Ostatnia edycja:

OVego

New member
Noto postanowione, kupuje JVC D600. Dziękuje wszystkim za pomoc, gdy będzie już u mnie w domu chętnie odpowiem na wszelkie pytania, gdyby się jakieś pojawiły.
 
Do góry