Kino domowe z Tunerem

wolfikx

New member
Witam

Mam ciężki orzech do zgryzienia.
Potrzebuję DVD+CD+Tuner+zegarek w trybie stand-by (żona bez czasu się nie może obejść:)). Będzie stał na półeczce pod LCD 32" w sypialni więc musi mieć kompaktowe rozmiary.

Wstępnie myślałem Philipsie MCD 139B/12. Jest to zestaw 2.1 jednak jak usłyszałem jak gra to odpuściłem sobie. Przyjrzałem się SONY CMT BX3. Dżwięk OK jednak nie odtwarza DVD:(

Jednak naszła mnie myśl aby kupić w miarę ekonomiczne kino domowe do max.600 zł. Teoretycznie będę potrzebował tylko 2 głośniki więc takie rozwiązanie które na 2+1 też dobrze zagra.

Pomocy bo żona nie daje mi żyć.:hmm:
 

wolfikx

New member
Coś mi ten link nie działa.

Mieli chiwlowy zanik prądu:)

Niestety ten zestaw nie ma zegarka:( na wyświetlaczu.
Więc odpada.
 
Ostatnia edycja:

wolfikx

New member
Wcześniej przyglądałem się modelowi SC-PT150 ale w instrukcji nie ma wzmianki o zegarku a to jest ważne:)

Nie wiem jak SC-PT160 bo nie znalazłem jeszcze instrukcji a na stronie Panasonica jej nie ma.

Na Allegro w opisie wymieniają, iż takowy zegarek jest. Chyba trzeba przejechać się np.: do MM. Albo ktoś na forum może ma taki zestaw.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Zegarek kontra dobre brzmienie. Wydaje mi się, że będziesz musiał najpierw rozstrzygnąć ten dylemat. Rozejrzyj się za kinem wyposażonym w nagrywarkę, one z reguły mają zegarki.
 

wolfikx

New member
Rozwiązanie będzie takie same wtedy gdybym wstawił sobie kierownicę rajdową MOMO do malucha.
Gdzie tu styl a gdzie efekt?
 
Do góry