Kino domowe z małymi głośnikami do kawalerki

Wiesiek19

Active member
Bez reklam
A co takiego się działo z ampem harmana?
Ja bym chciał jbl studio docelowo, ale puki co nawet nie mam gdzie tego wstawić :)
Chce zamówić amplituner harman avr161s i troszkę mnie zbiłeś z tropu :)

Było o tym sporo na forum.
Ale głównie 3 rzeczy..
1. Zrywanie połączenia hdmi ampli-tv i przełączanie na optyka, którego nie było
2. Tragiczna współpraca z routerem wifi od upc. Brak dostępu do dysku sieciowego z muzą, brak vTunera. Sytuację poprawiło postawienie swojego routera choć kłopoty nadal były.
3. Jeszcze coś czego nie pamiętam :)

Niedawno ktoś na forum też miał kłopot z avr171 z pkt (1)

Zamiast hk 161 pomyśl np o jakimś denonie, marantzu czy onkyo.
 

Bonaventura

New member
Też przerabiałem ten wyrób amplitunero-podobny pod tytułem h/k avr 171. Ciągłe zawieszanie lub niespodziewane resety, przełączanie źródeł, gubienie nastawień, o funkcjach sieciowych nawet nie wspomnę. A wielka szkoda bo bardzo mi się podobał jego design i zasilacz.
 

serwa

New member
Panowie, jak to w życiu bywa, szczególnie podczas wyboru zestawu kina domowego, odszedłem całkowicie od plastików. Teraz moim faworytem jest zestaw JBL Studio lub Tannoy Mercury.
Dużo dziwnych opinii czytałem o HK więc, amplituner będzie prawdopodobnie Onkyo 656.
Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
To sprzęt dla Ciebie :) i Tobie musi się podobać. Tannoy spokojniejszy, można słuchać cały dzień muzyki. JBL więcej życia w kinie dynamiczniej. Onkyo TX-NR656 tez ok.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Panowie, jak to w życiu bywa, szczególnie podczas wyboru zestawu kina domowego, odszedłem całkowicie od plastików. Teraz moim faworytem jest zestaw JBL Studio lub Tannoy Mercury.
Dużo dziwnych opinii czytałem o HK więc, amplituner będzie prawdopodobnie Onkyo 656.
Co myślicie?
serwa coś w końcu kupiłeś?
 
Do góry