Kino domowe z Blue ray Samsunga

squibosh

New member
Witam, przymierzam się do zakupu telewizora marki Samsung, i o ile mi wiadomo, najlepiej dobrać kino domowe właśnie pod względem firmy. Czy ktoś z Was jest szczęśliwym posiadaczem takowego? Ograniczeniem w moim przypadku jest cena - maksymalnie 3000 zł., fajnie by było, gdyby miał tylne głośniki bezprzewodowe, choć akurat to drugie nie jest wymagane bezwzględnie.

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie!
 

squibosh

New member
No dobra, skoro nikt nic nie wie na ten temat, to może pojawią się znawcy zestawów kina domowego z Blue ray Onkyo. Może jakiś konkretny zestaw do 3 tys. (z hakiem)?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Za 3000zł to kup jakiś zestaw typu amplituner np.
Denon avr1610/avr1611 ~ 1500zł
głośniki np.
Wharfedale Diamond HCP ~1500zł
Odtwarzacz BD. np.
SONY BDP-S370 ~400zł

i masz w okolicach 3000zł super zestaw w pełni HD :)
 

killpit

New member
Nie kupuj wynalazków samsunga.
Porada kolegi niestety nie mieści się w 3000zl.
Co do zestawów Onkyo spokojnie możesz brać 308/507/9920 chyba poniżej 3000zl. za te kasę nie dostaniesz nic lepszego wiem bo testowałem w marketach ponad 20 zestawów i do kwoty 3000-3500 lepszy był tylko ten zest. Onkyo 577/507/Trend900 REWELACJA.
Pogadaj z Blackninją może zrobi ci lepszą cenkę bo wiesz w Marketach to tłuką ceny.Ja ostatnio brałem od Blackninji dla znajomka taki zestaw i cenka była niższa o kilka stówek :)
 

killpit

New member
Kolego jeżeli dla ciebie to tektura to powiedz że ostatnia wersja whardefale jest z kewlaru :lol: papier scierny.
Nie rozmieszaj mnie idz posłuchaj sobie zestawów a nie gadaj głupot.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Mam na myśli obudowy ;)
Ale skoro ty próbujesz porównywać chiński "no name" z markowym produktem to gratuluje :>
I jeszcze nazywasz to REWELACJĄ ;>
 

killpit

New member
Człowieku wiesz gdzie jest produkcja Whardefale??
Wez troszke poczytaj i zastanów się o co chodzi.
Denon pewnie w Japonii huehehehehe
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Wszystko jest teraz produkowane w Chinach i okolicach, to chyba wiadomo od lat ;) Ale jest róznica między chińskim "no name" a firmowymi produktami produkowanymi w chinach. Widziałeś te głośniki na żywo ? Jaka jest jakość wykonania ? jakie są terminale głośnikowe ? Przepaść ! Że o dzwięku nie wspomne. A sama gwarancja ? Wharfedale 5 lat, Maudio 1 rok.
 

killpit

New member
Oczywiście że widziałem znam 99% serii wafli i M-Audio i zdecydowanie Wafle z Denonem nie grają.Jak podłączysz Onkyo głośniki zaczynają żyć.Ale to nie o to chodzi,kolega chce porady więc mu ją dałem.Ty zaproponowałeś zestaw powyżej 3000zl. ja zest. do 3000zl.i to za cały kpl.Onkyo 577+QQ5000 308+QQ5000 508+QQ5000 i też powiesz że wafle zagrają lepiej prawda :) Proponuję kolego nie patrzeć na wykonanie ale na jakość dzwięku bo nie zawsze to co ładne jest piękne :)
 

squibosh

New member
No nareszcie ktoś zajął się moim tematem. Ucieszyłem się, że jest aż 7 postów nie ode mnie, ale widzę, że większość to intelektualno-techniczno-faktograficzna ustawka :)

Dziękuję w każdym razie za porady.

W pewnym sklepie sprzedawca zaoferował mi taki zestaw:

Zestaw TX-SR577, BLU RAY 507, KODA AV707V2 + SUB 1000v2 AKTYWNY za 3099 zł.

Czy zmienilibyście jakiś element? Lubię ładne brzmienie, ale aż audiofilem to nie jestem. Więc może taki starczy?

Pozdrawiam
 

killpit

New member
Zdecydowanie zamiast KODY wziąłbym już TAGE ale jeszcze bym pogadał z Blackninją o takim zest. 577/507/QQ5000 uważam za najlepsze rozwiązanie.
 
Do góry