kino domowe z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami

tomekasd

New member
Witam,
zwracam się z gorąca prośbą do osób które posiadały, bądź posiadają i używają jeden z poniższych zestawów kina domowego z bezprzewodowymi tylnymi głośnikami.

- Sony 9200 W
- Samsung HT-H7750WM
- Panasonic SC-BTT885EG

Jestem zainteresowany wszelkimi informacjami na temat jakości tego sprzętu. Chcę zakupić jeden z powyższych zestawów, ze względu na to iż tylne głośniki są bezprzewodowe. Niestety nie mam możliwości przeprowadzenia przewodów pod podłogą, czy w listwach przy podłogowych.

Oprócz oglądania filmów, chciałbym słuchać muzyki (np. rammstein itp) - stąd pytanie jak się sprawdzają głośniki przy tego typie muzyki (zwłaszcza przy maksymalnym ustawienie głosności).

Czy możecie polecić inny sprzęt w przedziale cenowym do 4000 PLN.

Z góry dziękuje za odpowiedź.
 

agass

New member
Kolego wolałbym stracić jeden dzień i rozebrać panele pod kable niż dać 3/4 klz za w/w modele.
 

bazovsky

New member
Chciałem kiedyś kupić N9200W, poprzednik tego kina domowego Sony czyli model BDV-N9100W zbierał dobre recenzje (linki na priv). Mam telewizor Sony X9 z analogicznie zrobionymi głośnikami i gra to dużo lepiej niż się spodziewałem. Z drugiej strony za 4k zł to już można kupić Sony STR-DN850 lub inny amplituner + komplet kolumn i to na pewno zagra lepiej :)
 
Do góry