Kino domowe w zestawach mini -micro.

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
A wiec mysle o zakupie kina domowego ktore jednoczesnie sluzyloby do odsluchu muzyki .
Pokoj mam maly 12-13 m2 wiec szukam czegos z zestawow mini z kinem domowym.
Muzyka jaka ewentualnie by byla odsluchiwana nieraz to glownie muzyka lat 80-90 ,Depeche Mode, Iron Maiden , The flock of segaels Tears of fears a wiec troche metalu i muzyki new romantic :).
Ogolnie myslalem zeby kupic
Yamaha Pianocraft 750
Sklep - RTVMAX.pl - Kolumny Głośnikowe, Kino Domowe, LCD Plazma Kino Domowe
Yamaha Pianocraft 840
Sklep - RTVMAX.pl - Kolumny Głośnikowe, Kino Domowe, LCD Plazma Kino Domowe

Tyle ze boli troche brak 5.1 w tych mini wieżach.
Czy jest cos godnego polecenia z zestawów mini-micro
Kwota to max 2500zl
 

mors111

Active member
Bez reklam
to wg mnie bardzo dobre rozwiązanie w małym pokoju
nie będzie efektu 5.1 , ale za to dobre stereo
w przyszłości możesz dokupić suba do zestawu ( też Yamahy i Pianocraft ) i to mocno wzmocni efekt w kinie domowym
 

mors111

Active member
Bez reklam
stereo na tym nie posłuchasz , bo aby coś brzmiało to subwoofer będzie musiał być załączony i to psuje cały efekt

z kolei w kinie usłyszysz dźwięki z tyłu

ja osobiście lubię dźwięk 5.1 , ale tutaj stracisz na stereo
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Piano Craft to bardzo dobry sprzet, nawet z firmowymi kolumnami Yamahy, ale jesli mozesz dolozyc to znacznie lepsze jest z monitorami B&W, np. CM1. Jesli nie to spróbuj dolyc do tego dedykowany sub plaski Yamahy do tego zestawu YST-FSW050 (ok. 500zł ) lub YST-FSW150 (600zł) i masz juz prawie kino i miescisz sie w kwocie, a zestaw jest fajny, funkcjonalny, ładnie wyglada. Ja tez go biore do biura.

Uwazaj na ten sklep, nie masz tam polskiej gwarancji. Owszem jest najtanszy, ale towar przywoża z Niemiec a gwarancji udziela pan Józio Szmergiel w garażu. Poszukaj w dziale "Gdzie (nie)kupować". Na Forum dostaniesz w podobnej lub mniejszej cenie, ale z pełnymi papierami.

http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic/82094-rtvmax-pl-jak-z-rzetelnoscia.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic/16106-rtvmax.html
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Dzieki za info link do sklepu to byl tylko by pokazac jaki sprzet. Poszukam pewniejszego sklepu.
Mam stara 12letnia miniwieze Sony z Dolby Prologic ,wtedy najwyzszy model niestety juz CD nie dziala(laser i kieszen ma problemy z chowaniem i pare innych pierdol dlatego szukalem czegos co bedzie mozna i posluchac i do filmu uzyc.
Chyba skusz sie na ta Yamahe tym bardziej ze faktycznie jak mowisz w zestawie 5.1 moze byc z subwoferem za duzo basu a bez suba za malo do sluchania muzyki. Przejde sie do salonu hi-fi w Bydgoszczy i sam poslucham jak to by gralo .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
jak mowisz w zestawie 5.1 moze byc z subwoferem za duzo basu a bez suba za malo do sluchania muzyki. Przejde

Gdzie tak napisałem?
Jest dokladnie odwrotnie. Do muzyki nie uzywa sie suba, a do kina owszem. W tak malym pomieszczeniu do muzyki sub nie konieczny.
W tej jamasce nie ma 5.1 tylko 2.0, chyba, ze dokupisz suba to 2.1.
Ja tez rozwazam ten zakup, z tego samego powodu. W 15toletniej miniwiezy Panasonic dziala juz tylko radio oraz sluzy tez jako losniki koputerowe, nawet niezle.
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Zle zrozumiales ,zrozumialem z twojej wypowiedzi ze zestaw 5.1 po prostu albo przy podlaczonym subie bedzie w trakcie puszczania muzyki dawal zbyt duzo basow albo bedzie go za malo gdy puszcze muzyke bez subwofera :) .Mysle tez o czyms takim jak ktos podawal

Kino domowe Harman Kardon BDS 300 - opis, informacje, dane techniczne produktu

Musze isc do jakiegos salonu i odsluchac jak tego typu sprzety graja :) wtedy zdecyduje czy taki zestaw jak powyzszy czy jakis cienki 5.1 z plastikowych czy Yamahe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
hehe tak pomylilem sie :). No nic w drugim tyg maja kupuje nowt TV a na koniec maja albo zestaw kina domowego 5.1 albo jakis inny zestaw lub Yamahe Pianocraft.
Zobaczymy jak to wyjdzie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry