Kino domowe w granicach 1000 zł

farfocl

New member
Witam

Dzięki waszej pomocykupiłem fajny telewizorek teraz czas na kino domowe pokój w bloku ma 5x3 m znalazłem coś takiego LG HT762Tz tylko to trochę stary model to może za tą cenę da się cos lepszego kupić ? Filmy będą w jakości dvd na nim oglądane dobrze by było jakby się dało dysk przenośny z usb podpiąc w celu oglądania filmów i od czasu do czasu blu-rey z laptopa

Edit:Znalazłem jeszcze cos takiego tańszy a podobno równie dobry
 
Ostatnia edycja:

farfocl

New member
Nie mogę coś edytować poprzedniego posta drugi zestaw jaki znalazłem to JVC TH-G60 i Panasonic SC-PT160 te są fajne bo można z nich odtwarzać filmy z urządzeń pod USB co w przypadku wysiadki napedu bedzie zbawieniem pierwszy podobno dźwięk za tą cene lux drugi nie wiem różne opinie podobno do pokoju w mieszkaniu styka
 
Ostatnia edycja:

Krzysztof Jerzy

New member
farfocl napisał:
Witam

Dzięki waszej pomocykupiłem fajny telewizorek teraz czas na kino domowe pokój w bloku ma 5x3 m znalazłem coś takiego LG HT762Tz tylko to trochę stary model to może za tą cenę da się cos lepszego kupić ? Filmy będą w jakości dvd na nim oglądane dobrze by było jakby się dało dysk przenośny z usb podpiąc w celu oglądania filmów i od czasu do czasu blu-rey z laptopa

Edit:Znalazłem jeszcze cos takiego tańszy a podobno równie dobry

http://www.ceneo.pl/Zestawy_kina_domowego;0113-1.htm
powinno rozwiązać twój problem:rolleyes:
 

farfocl

New member
Czyżby nikt nie miał styczności z tańszymi kinami ? niby jest przedział cenowy ale wątpie żeby w tej samej cenie była zawsze ta sama jakość
 
Do góry