Kino domowe Sony DAV-IS 10 (Minikolumny)

sztygar1

New member
Czy nikt nie jest w stanie napisac coś o tym zestawie.
Czy jakiś zestaw Kina domowego Sony w cenie do 2500 jest godny uwagi. Dodam że nie mam miejsca na duże kolumny:(

Serdecznie dziękuje za odpowiedź
 

sztygar1

New member
blackninja napisał:
Musi być koniecznie Sony?

Nie musi być Sony jestem otwarty na inne propozycje pod warunkiem że kolumny w tym zestawie będą nieduże i podłogowe. Te z zestawów Sony np DZ 830 są ok.
Jeżeli jednak jakis inny zestaw z niewielkimi kolumnami zagra lepiej to wybór padnie na niego.
Pokój z aneksem kuchennym ma powierzchnię ok 27 m2 i to połączenie uniemożliwi mi ustawienie telewizoru w takim miejscu żeby potem ustawić spore kolumny.
70% filmy DVD 30% muzyka pop ,rock,dance
Mam lcd Sony 32d3000
narywarka Sony
Proszę podaj kilka alternatywnych i dobrych zestawów z niedużymi kolumnami
Dziekuje
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Yamaha:

Virgo%20250.jpg


Do tego subwoofer i wychodzi nam kwota 2700zł ale warto :)
 

sztygar1

New member
blackninja napisał:
RX-V361 oraz odtwarzacz DVD-S661. Do elektroniki dołączony jest system głośników Yamaha NS-PLC3 i woofer YST-SW012.

To jest zestaw Virgo 250 Yamaha
Czy amplituner i dvd są też w czarnym kolorze?
I jeszcze jedno pytanie.
Jest duża różnica pomiędzy amplitunerem Rx-V361
a Rx-V461. Ten drugi ma Hdmi. Czy to istotne? I jakie są jeszcze inne różnice pomiedzy nimi. Nie znam sie na tym.

Prosze o odpowiedź
Dziekuje
 

sztygar1

New member
Na stronie audioklan.com.pl jest podane w aktualnościach że model amplituneraYamaha Rx-V461 posiada gniazdo HDMI

Czy oni bzdury wypisują?
 

sztygar1

New member
Blackninja czy ta informacja że Aplituner Yamaha Rx-V461 nie posiada gniazda HDMI jest na 100% pewna?

Na stronie yamaha.com w opisie modelu Rx-V461 nie ma wzmianki że ten model posiada gniazdo HDMI

Na stronie audioklan.com.pl w opisie tego modelu Rx-V461 występuje gniazdo HDMI

Jaka jest prawda?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
RXV-461 ma HDMI, Audioklan pomylił sie w swoich cennikach, przy tworzeniu strony audioklanu pomyłki jednak nie było. Ze swojej strony przepraszam za wprowadzenie w błąd.
 
Do góry