Kino domowe Samsunga - jakie najtaniej?

arkads

New member
Witam

Chce kupić kino domowe Samsunga bo mam TV 37" Samsung. Zależy mi na najniższej cenie, no chyba, że odtwarzacz w tym kinie był by dobry pod względem ilości odtwarzanych formatów Divx, Xvid (w instrukcji do niektórych jest napisane ze nie obsługuje QPEL i GMC oraz rozdz. > 720x480 pix i że nigdy nie będzie) itp. oraz poprawną obsługa polskich liter. Z tego co wiem to Samsungi np. TXQ100 mają problemy z tym. Jest aktualizacja softu ale nie wiem jak to w praktyce wygląda. Obsługa DVD powinna być bezproblemowa na kazdym, więc o to nie pytam, no chyba, że tylko brak regionfree go zdyskwalifikuje ale to nie jest aż takie ważne. Zalezy mi głównie na tanich głośnikach Samsunga bo samodtwarzacz szybko się zestarzeje a nie chce wydawać kupe kasy na coś co się szybko starzeje. Chyba jeszcze nie ma Samsunga z HD DVD. Są tylko ze skalowaniem obrazu z DVD do 1080p przez złącze HDMI. Dobrez by było żeby miał Anynet+. Jesli będzie sprawiał kłopoty to go zamienię na Mantę a głosniki zostawię. Albo dokupię sobie sam odtwarzacz Samsunga w przysłości. Żeby nie prezpłacać to mam na oku stare KD Samsunga TXQ100 albo tanie nowsze HT-TX35R. Jeśłi ktoś się zna na sprzetach Samsunga to proszę o jakąś charakterystyke co najlepiej kupić i dalczego. Oraz co jest lepsze ale drogie i dlatego nie warto. No bo przecież nie dam 5000 za HT-TXQ120R , któe po 2-3 latach bedzie warte 2000 albo mniej, a w dodatku będzie mi sprawiało z czymkolwiek kłopoty.

pozdr
 

LukasBoss

New member
Witam posiadam LCD Samsunga le32r81b oraz kino Samsunga HT-TX35R...jakieś pytania.....to proszę pisać z chęcią odpowiem...mogę na e-maila przesłać dokładną instrukcję obsługi Kina domowego Samsunga..

P.S
Sprzęt jest wart tej ceny 1199zł......."HT-TX35R"
 

arkads

New member
LukasBoss napisał:
Witam posiadam LCD Samsunga le32r81b oraz kino Samsunga HT-TX35R...jakieś pytania.....to proszę pisać z chęcią odpowiem...mogę na e-maila przesłać dokładną instrukcję obsługi Kina domowego Samsunga..

P.S
Sprzęt jest wart tej ceny 1199zł......."HT-TX35R"

Dzieki.

Instrukcja jest na www. Mnie chodzi właściwie o obsługę Divx, tak jak napisałem wcześniej QPEL, GMC oraz rozdz. > 720x480 . Nie chaił bym żeby mi nie odtwarzał filmów które mam albo będę miał. No i te o większej rozdzielczości czyli jakby HD Divx.
Ale właśnie w instrukcji tego KD znalazłem na poczatku info przy Divx:


Nie s
ą obsługiwane aktualizacje oprogramowania dla niekompatybilnych formatów.

(Przyk
ład : QPEL, GMC, rozdzielczość wyższa niż 800 x 600 pikseli,

czyli trzeba było by liczyć na wymianę odtwarzacza. Mnie się bardziej z wyglądu podoba TXQ100, choć jest starszy, nie wiem też czmu jest droższy o 300 zł choć nie ma Anynet+. No w sumie nie wiem któy lepszy?
Pewnie później bym i tak dokupił DVD-P370 któy juz ma jak piszą w instrukcji:


To urzŕdzenie umo˝liwia odtwarzanie plików w formacie AVI

zawierajŕcych dane skompresowane w nast´pujŕcych formatach:
- DivX 3.11
- DivX 4 (format oparty na MPEG4 Simple Profile)
- DivX 5 (MPEG4 Simple Profile plus dodatkowe funkcje, takie
jak klatki dwukierunkowe. Równie˝ obsΠuga Opel i GMC.)
- zgodnym z XviD MPEG4.

albo co innego.

Wiec jak sobie radzi z polskimi znakami, z Divixami itd?
 

sztywny

New member
Prosze o pomoc

witam mam prosbe o pomoc bo widze że kolega posiada sprzęt Samsunga. Ja posiadam kino HTQ100 mam problem nie czyta mi napisów na divixa, jak pozbyc sie problemu, jakis soft sie wgrywa czy jak??

 

Viechu

New member
LukasBoss napisał:
Witam posiadam LCD Samsunga le32r81b oraz kino Samsunga HT-TX35R...jakieś pytania.....to proszę pisać z chęcią odpowiem...mogę na e-maila przesłać dokładną instrukcję obsługi Kina domowego Samsunga..

P.S
Sprzęt jest wart tej ceny 1199zł......."HT-TX35R"
Witaj, skorzystam z okazji i zapytam o bezprzewodowe podłączenie tylnych głośników, czy używasz tego a jeśli tak to jak się sprawuje. Pozdrawiam.
 
Do góry