Kino domowe samsung/mały pokój

kast6

New member
Witam was, potrzebuję porady.

Na święta kupiłem sobie Samsunga UE46C8000 no i w następnej kolejności chciałbym dokupić kino domowe. Pokój jest z kategorii tych nie za dużych. 4,7m na 3,10m gdzie siedzi się w szerz tzn. telewizor postawiony możliwie najbliżej ściany oglądam z około 2,7m siedząc na kanapie opartej o przeciwległą ścianę. Jest to środek pokoju (tzn. po lewej i prawej stronie po tyle samo miejsca). Mam nadzieję, że nie zamotałem ;)

No i teraz sedno: Jakie kino domowe (chciałbym też samsunga)? Czy mam szukać coś 5.1, czy 2.1 (2.0), czy w taki pokoik to tylko listwa głośnikowa? Czy w takim pokoju jest sens ładować 5.1? W pokoju praktycznie tylko wypoczynek i meble pod sprzęty RTV. Czyli jak tylne kolumienki to też wolałbym ze stojaczkami.

Proszę o wasze opinie i porady.
Pozdr.
 

volvaline

New member
Ja mam jeszcze mniejszy pokój i nie żałuje ,ze kupiłem sprzet 5.1.Aczkolwiek zdaję sobie sprawe z tego ,ze przy wiekszej przestrzeni efekt by byl o niebo lepszy.Specjalista nie jestem ,ale moge ci doradzic tyle,zebys trzymał sie najlepszych firm ktore rzadzą w tej dziedzinie sprzetu czyli yamaha,denon,h/k...,a Samsung raczej do nich nie nalezy.
 
Do góry