Kino domowe Pomocy!!!!!

Tvmania

New member
Bez reklam
Wiec tak już jestem po wstępnej rozmowie z blackninja i do mojego pokoju w bloku 20m2 wybrałem wstępne zestawy :
Amplituner onkyo 686 lub Pioneer 933 który lepszy do kina i muzyki techno trance w przyszłości chce rozbudować do dobly atmos.
Musze sterować amplituner za pomocą smartfona.

Zestaw 5.1
Dali zensor 7 cały zestaw
Monitor audio 300 caly zestaw
Jbl arena 180 cały zestaw
Heco gt 602 cały zestaw

Który z tych zestawów zagra najlepiej w kinie i muzyce mojego typu czyli trance house i teledyski eventy?
Gdzie mojego jechać najbliżej sochaczewa czyli łódź lub warszawa lub sklep ********* w Pabianicach żeby odsłuchać wszystkie te zestawy i wybrać i zamówić od blackninja.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
ARENA 180+120+125c+100p..............4000
Monitor 300+100+c150+w10..............5600
Dali 7 cały zestaw 6600zl
Heco Aleva GT 602 cały zestaw 9330zl
Amplituner onkyo 686 2200zl
 

pieniążek1

Active member
Bez reklam
Brałbym areny lub monitory audio,kolejne dwa raczej juz podłączyłbym pod lepszy amplituner.pomysl o kolumnach whafedale diamond 240 i reszcie serii do zestawu.dzwiekowo biją wszystkie zestawy poza Heco które postawilbym na równi a sa przystępne cenowo.
 
Ostatnia edycja:

Kejup

Member
Bez reklam
Witaj.
Masz jeszce jedną opcję jeśli chodzi o Heco. Są to Heco Aurora 700. Set 5.1 jest tańszy od Alevy a gra bardziej dociążonym dołem. Ja osobiście kierowałbym się ku tej opcji ale tak jak pisałeś musisz sobie sam posłuchać ;-)
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Dzięki panowie za swoje sugestie. A.które znich będą najmniejsze chodzi mi o szerokość i wysokość?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ok jadę i wybieram głośniki i amplituner
Faworyt z wyglądu dali 7 lub heco gt 602 ale przesłucham 2szystkei jbl 180 tez i audio 300
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Ogólnie jesyem za tymi heco ale pojadę na odsłuch i wtedy zdecyduje co najlepiej gra i mi przypada do gustu.
Jaki salon polecacie z kd warszawie?
I jaki lepszy amplituner od onkyo 686?
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Ogólnie jesyem za tymi heco ale pojadę na odsłuch i wtedy zdecyduje co najlepiej gra i mi przypada do gustu.
Jaki salon polecacie z kd warszawie?
I jaki lepszy amplituner od onkyo 686?

Z ampli w podobnej cenie masz jeszcze np Yamaha v685 i Denon X2500
Ze skrzynek jak masz możliwość to posłuchaj jeszcze Polskich Pylonów Sapphire - dobre konstrukcje i są też białe HG
 

skizzo

New member
Ja odpowiem ;) Mi pylony na odsłuchu bardziej pasowały niż Dali Zensor 7. W dali brakowało mi trochę basu i głębi, a pylony wydawało mi się że grają fajniej. Dla siebie właśnie wybrałem zestaw 5.0 Pylon sapphire 25 czarne, teraz chyba wybrałbym jednak zestaw stereo. Ze względu że trzeba mieć sporo miejsca żeby dobrze rozmieścić głośniki kina domowego. Jeśli masz jakieś pytania to pisz. Ja odsłuch robiłem w Łodzi niedaleko Portu. Na priv mogę wysłać nazwe
 
Do góry