kino domowe pioneer ?

gevarra

New member
CZE . jestem tu pierwszy raz i od razu powiem ze nie jestem wielkim znawca wiec mam goraca prośbę o porady w temacie wyboru kina domowego. przymierzam sie do pioneera 916 lub 516 oraz nagrywarki 540/530 lub 440/430 nie wiem jakie kolumny do tego prosze o jakies sugestie / w rozsadnej cenie do ok 1500 jesli to mozliwe/ bedzie to grało w pokoju 25 m2 40% muzyki 60% film. jestem graniczony funduszami wiec wg mnie wybrałem kompromisowo jesli sie myle wyprowadzcie mnie na prosta dodam ze nie jestem super melomanem i nie słysze kolorów ale z drugiej strony wiem co to sa tony niskiem i wysokie
ach i jeszcze mam pytanie praktyczne czy nagrywarki te które wymieniłem nie maja problemów z czytanie róznego rodzaju płyt i wogóle jak jest z uzytkowaniem

, :)
 
Ostatnia edycja:

masaj007

New member
Zakup amplituner Pioneera 916 bo jest fajny a niższ z serii pomińmy milczeniem :D Pionner jest w zestawach z Rubiconem a za 1200-1300zł można dostać RP26+sub. Myślę, że warto
 

masaj007

New member
Na nagrywarkach to się słabo znam. Mam starsza nagrywarkę Pioneera i jest bardzo zadowolony. Sądzę, ze 530 nie powinna cię zawieść. Jakie skróty? Rubicon RP-26 set i subwoofer
 

gevarra

New member
oki, chodza ci wszystkie płyty? tak jak mówiłem jestem laikiem jesli chodzi o kolumny bedzie to moj 1 powazny zesta w wiec to co mi napisałes nic mi nie mowi, jesli chodzi o głosniki oczywiscie
a z ciekoawosci co to jest
Pioneer A-405R/Pioneer F-502RDS/Pioneer PD-5010 połączone Vivannco, Profigold, Sonic
Quadral Qlx 165/JBL E-80 podłaczone Techonakabel OFC 6mm2
masz to zawsze pod wpisem
a co sadzisz o yamaha 530 moge kupic w dobrej cenie
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

gevarra

New member
dzieki ,w 916 nie ma hdmi czy to jest takie istotne? a co doradzałbys w sprawie głosników, w rozsadnej cenie, czytałem o quadral quintas ze ok i cena tez nie jest zabojcza ale moze jakies inne?
 
Ostatnia edycja:

masaj007

New member
To Pioneer A405R...-to jest sygnatura Co ja mogę więcej napisac o Rubiconach? Dosyć dobrze tanie kolumny. Najważniejsze jest to, że są w zestawach a Pioneerem więc będzie można taniej kupić niż kupowac oddzielnie amplituner i głośniki. Masz telewizor z wejściem HDMI? Jak tak to zastanowił bym się nad nagrywarką, która to ma a nie amplitunerem
 
Do góry