kino domowe ok 2500?

gevarra

New member
co myslicie o tych zestawach
pioneer 916/490
onkyo 504/404
denon 1507/1730
faworytem był denon ale podobno ma pro blemy z odczytywanie plików tekstowych z divixa i troche mnie to ostudziło
a moze wy podsuniecie jakis fajny zestaw?
 

masaj007

New member
Jeszcze chyba głośniki mają być czy sam ampli i dvd? Jeżeli tak to jakie masz głośniki do podłączenia. Jak bym miał wybierać z listy to Pioneer
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Jak ma być Pioneer to niech będzie przynajmniej 1016.
Albo Onkyo ale 604/404. Ampli 703 jest teraz w bardzo dobrej cenie.
 

absolus12

New member
Nie wiem czy ten denon jest taki beznadziejny, jeszcze chyba nikt na tym forum ani na innych polskich nie miał z nim doczynienia więc nie wiem skąd taka opinia? 1920 miał problemy i działał głośno ale czy 1730 ma podobne wady nie wiem.
Pozdrawiam
 

gevarra

New member
dzieki za podpowiedzi , glosników jeszcze nie mam , jutro przetestuje denona w sklepie czy radzi sobie z divixami i tekstem, ale widze ze z tych trzech zestawów to i tak polecacie jednak pioniera?
 
Ostatnia edycja:

gevarra

New member
jednak sie potwierdziły informacje o denonie w sprawie divixa jak dla mnie to za mocno skomplikowane rozwiazanie problemu, jestem laikiem i nie rozumiem o co ttam chodzi , wiec pewnie wybiore sprzet przy którym nie bede musiał sie tak gimnastykowac
czy do tych zestawóe rubikon rp 16 sie nada?
 
Ostatnia edycja:

von urlik

New member
a może yamaszka 559 plus dvd 559 - do tego zestawu jest dvd z divix ultra . Nowa rzecz . i do tego gł. yamahy ns 45 i można dobrze posłuchać muzy i filmu.
 

gevarra

New member
yamaha odpada bo chce miec dvd z hdmi , sprawdziłem jak denon czyta divixa faktycznie nie widzi tekstu, w pn bede odsłuchiwał rubicon 16 , sprzedawca powiedział ze sa ciekawsze 16 od 26
 

gevarra

New member
dokładnie,to trzeba robic za kazdym razem jak sie ma nowy film wiec jak dla mnie to za duzo zachodu tymbardziej ze ja moge miec z tym pronblem ale moja zona to napewno hahaha a kupuje sie sprzet tez po to zeby był łatwy w obsłudze
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Trzeba będzie do budżetu dorzucić jakieś 300 zł, ale warto. Później tylko zaplanuj sobie jeszcze jakieś 500-800 na subwoofer, bo bez niego kino nie jest takie samo ;) .

ArtS :)
 

gevarra

New member
onkyo dvd 504 jest duzo droższe od 404 a rózni je tylko odczyt dvd-audio i sacd. ja nawetr nie mam żadnej płyty w tym formacie i nie wiem czy bede miał . wiec nie chce przepłacac za mozliwosci z których nie bede doceniał
 
Do góry