Kino domowe ok 1000 PLN

mysza199

New member
od razu zanzaczam ze jestem cienki w tym temacie i bardziej znam sie na gotowaniu

wirtuozem muzyki to ja nie jestem wiec nie potrzebuje czegos nadzwyczjnego i tez nie chce wydawac niewiadomo ile kasy na to
wazne aby nie bylo problemow z divx'ami i polskimi literami.... no mozlwiosc podlaczenia USB bedzie dodatkowy atutem :p (tak dla rozprezenia :DDD )
pokoj ok 17m2

wszyscy tutaj pisza o zestawie 5.1 a ja na to nie mam miejsca i jaks takich wymagan nie mam i wydaje mi sie ze 2.1 mi starczy
ma sie tez to w miare dobrze prezentowac i raczej plastki

choc zadam pytanie znawca.... zaluzmy ze bedzie to jednak 5.1.... co w przypadku jak wszytko jednak bedzie sprzodu ... jak w wtedy by sie to komponowalo.... czy moze odlaczyc 2 glosniki tylne i po sprawie ( widac ze laiki :p )

myslalem moze o sony dav-dz630 ... jeszcze ten sprzet mozna dostac... a do dlatego ze planuje zakup LCD SONY x3000 i tak aby to bylo kompatybinle bardziej

no ale czekam na wasze komentarze i propozycje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
przy tym LCd kino będzie wyglądało jak ubogi krewny :D.
Ale z całą pewnoscią przy takiej jakości telewizora odczujesz jakość dźwięku.
Jesli chcesz mieć mniejsze kino to dołóż chociaż 500 zł .
 

mysza199

New member
kiki napisał:
przy tym LCd kino będzie wyglądało jak ubogi krewny :D.
Ale z całą pewnoscią przy takiej jakości telewizora odczujesz jakość dźwięku.
Jesli chcesz mieć mniejsze kino to dołóż chociaż 500 zł .
no jesli przekonacie mnie aby te 500 dorzucic to zapewne to uczynie ... wiec czekam na argumenty i propozycje
 

mysza199

New member
no raczej nie o cos takiego mi chodzilo jesli mam mowic o wygladzie
zona uparla sie ze maja byc tam wysoki glosniki cos ala w modelu wspomnianym wyzej
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz na myśli ten?
DAVDZ630.jpg
 

mysza199

New member
dokladnie

nie chodzi aby te wysokie glosniki byly identyko ale po porstu maja byc wysokie tak aby stajac na ziemie obok tv ladnie sie prezentowaly
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
musisz miec system 5.1 , gdyz to jest min. kina domowego, a nie jakies 2.1. Ja mam podobny metraz jak Ty i mam zestaw 6.1 nie plastikowy i gra ok, baaa. mam rowniez projektor w tym pokoju i jest Git!
 

mysza199

New member
ok powiedzmy ze sie niemal zdecydowalem
bedzie to zapewne sony daz-dz630W badz daz-dz860W
wiadomo opis opisowi nie rowny
moze powiecie mi jakie wazne roznice sa pomierzy tymi wersjami poza cena :p
 
Do góry